×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TAP: Znaczny wzrost przewozów na Azory


W pierwszym półroczu 2015 r. linie TAP przewiozły o 7 proc. więcej pasażerów z kontynentalnej Portugalii w Autonomiczny Region Azorów. Szczególnie szybko rozwijała się trasa między Lizboną a Ponta Delgada, dokąd poleciało ponad 10 tys. osób więcej (+43 proc.) niż w tym samym okresie ubiegło roku.


Wzrost ruchu na Azory to efekt liberalizacji prawa przewozowego między kontynentem a wyspami. Dzięki temu, TAP pozostał operatorem lotów między Lizboną a Ponta Delgada na wyspie São Miguel, dokąd oferuje jeden rejs dziennie oraz między Lizboną a Terceirą, gdzie lata dwa razy na dobę. Ponadto, dzięki ścisłej współpracy z SATA Air Açores podróżni zyskują dodatkowe możliwości podróży w rejon archipelagu.

Ze względu na dobre wyniki, narodowy portugalski przewoźnik zdecydował się także zwiększyć oferowanie przez podstawienie większych maszyn na trasie na Terceirę oraz dodanie w wybrane dni w sierpniu drugiego rejsu stolicy autonomii.
gość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie