Wizz Air zaprezentuje swoją akademię pilotów

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
09 czerwca 2015 08:50
1 komentarz
Wizz Air razem z CTC Aviation zaprezentuje swój nowy program dla nowych pilotów w Bukareszcie, Budapeszcie i Warszawie. Spotkanie w stolicy Polski odbędzie się 12 czerwca w hotelu Courtyard Warsaw Airport w godz. 16:00-21:00.
Reklama

Celem objazdowych spotkań Wizz Aira jest poinformowanie potencjalnych pilotów o nowym programie oraz zachęcenie ich do przystąpienia do rekrutacji.

Uczestnikom programu szkoleniowego dla pilotów-kadetów zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia na stanowisku drugiego pilota w Wizz Airze (pod warunkiem pomyślnego ukończenia kursu). Szkolenie ab initio pozwala kandydatom z małym doświadczeniem bądź bez doświadczenia stać się drugim pilotem samolotów airbus A320 i A321 w Wizz Airze. Mają oni także możliwość wyboru miejsca odbycia kursu: w nowoczesnym centrum w Nowej Zelandii lub w Phoenix w Stanach Zjednoczonych.

- Objazdowe sesje rekrutacyjne otwierają niesamowite możliwości przed kandydatami z Europy Środkowej, którzy marzą o karierze pilota linii lotniczych - powiedział cytowany w komunikacie prasowym David Morgan, szef pilotów Wizz Aira. -Największą korzyścią płynącą z programu szkoleniowego jest gwarancja zatrudnienia w Wizz Air na stanowisku drugiego pilota, gdy tylko kandydat zakończy kurs pomyślnie.

Spotkanie jest bezpłatne - rejestracji można dokonać na stronie CTC Aviation. Według planu prezentacja programu potrwa od 16:30 do 19:00, a potem uczestnicy będą mieli dwie godziny na zadawanie pytań oraz rozmowy z pilotami i doradcami z CTC Aviation.

Ostatnie komentarze

gość_d83d7 2015-06-09 14:30   
gość_d83d7 - Profil gość_d83d7
macie błęne informacje dot. długości i przebiegu spotkania: zobacz link
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama