×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Większe samoloty z Wrocławia


Skandynawskie linie SAS wprowadzą większe samoloty na trasie Wrocław-Kopenhaga. Jak informuje lotnisko jest to efekt rosnącego zainteresowania pasażerów rejsami międzynarodowymi i przesiadkowymi w stolicy Danii.


Zmiany wejdą w życie z końcem marca, wraz z wiosenno-letnim rozkładem lotów. Linie lotnicze SAS latają z Wrocławia do Kopenhagi 7 dni w tygodniu - dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku, raz w soboty i niedziele. 

Według informacji zamieszczonych w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, Bombardier CRJ200, który ma 50 foteli, zostanie zastąpiony przez maszynę CRJ900 NextGen, który zabiera na pokład 88 pasażerów. To oznacza, że oferowanie zwiększy się o blisko 80 proc. Zmiany wejdą w życie 30 marca.


- Dla linii lotniczych SAS najważniejszym rynkiem pozostaje Dania, Szwecja i Norwegia. Nieustannie pracujemy nad tym, aby poprawić tutaj czasy przesiadek. Przebojem rozkładu letniego z pewnością będzie Goeteborg, do którego zaoferujemy rekordowy czas przelotu - zaledwie 3 godziny. Przewidujemy, że popularnością będą się też cieszyły Helsinki, Amsterdam, Bruksela, Genewa, Paryż czy Zurych - powiedziała Wanda Brociek, dyrektor generalna SAS w Polsce.

Średnie wypełnienie samolotów z Wrocławia do Kopenhagi utrzymuje się na poziomie ponad 70 proc.

Fot. Dominik Sipiński
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_763e4 - Profil
gość_763e4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie