LH: Nowe klasy premium dostępne także z Monachium

3 marca 2015 08:39
1 komentarz
Nowa First Class dostępna jest już na wszystkich trasach dalekiego zasięgu, jakie obsługuje Lufthansa ze swojego drugiego hubu w Monachium. Od końca stycznia br. stopniowo do oferty z tego lotniska wprowadzana jest także klasa Premium Economy.
Reklama
W nową kabinę pierwszej klasy wyposażono już wszystkie samoloty airbus A340-600, jakie przewoźnik bazuje na lotnisku w Bawarii. Dzięki temu pasażerowie mogą korzystać z najwyższego komfortu, jaki oferuje linia na kierunkach, które są tymi maszynami obsługiwane.

Na zmodernizowaną First Class składa się 8 foteli, które mogą zostać zmienione w wygodne łóżka o długości 2,08 m i szerokości 80 cm. Pasażerom oferowana jest także szeroka gama najwyższej klasy dań i napojów. Mogą oni także korzystać z szerokiej gamy programów oferowanych w specjalnie skonfigurowanym systemie rozrywki pokładowej. Jego użytkowanie jest także jeszcze bardziej komfortowe dzięki zastosowaniu 15-calowych dotykowych monitorów.

Najwyższy poziom satysfakcji podróżnych korzystających z klasy first przewoźnika potwierdza pięć gwiazdek, jakie uzyskał on w rankingu Skytrax.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Lufthansa,First,Class.jpg
Od końca stycznia br. na trasach z Monachium do: Tokio-Hanedy, Hong Kongu i Szanghaju-Pudong, a od połowy lutego także do Seulu-Incheon można rezerwować bilety w Premium Economy Class. Jej oferta została zaprezentowana blisko rok temu. Daje ona możliwość lotów w lepszym komforcie, ale przystępnej cenie.

Kabina klasy premium ekonomicznej wyposażona jest w specjalne fotele, które są o 3 cm szersze niż w zwykłej ekonomicznej. Ich rzędy oddalone są o 96 cm, czyli każdy pasażer zyskuje dodatkowych 17 cm przestrzeni osobistej.

Każde siedzenie wyposażone jest w dotykowy ekran z indywidualnym systemem rozrywki pokładowej. Wszyscy podróżni witani są drinkiem już w trakcie boardingu. Podczas lotu mają wyjątkowy wybór posiłków i różnych napojów. Pasażerowie otrzymują także zestaw toaletowy.

Podczas odprawy Premium Economy Class obowiązują takie same zasady jak w Economy Class. Można jednak zabrać dodatkową - drugą - sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg. Dostęp do saloników biznesowych kosztuje 25 euro.


W bieżącym sezonie zimowym Lufthansa obsługuje 22 kierunki dalekodystansowe ze swojej bazy w Monachium. Do ich obsługi potrzebuje łącznie 24 samolotów airbus A340-600 i A330-300.

Proces wyposażania wszystkich maszyn w nowe klasy podróży linia planuje zakończyć z końcem 2015 roku.

Fot. Lufthansa Media

Ostatnie komentarze

gość_743f6 2015-03-03 14:47   
gość_743f6 - Profil gość_743f6
Czy nowa klasa bussiness też została wprowadzona do tych samolotów ?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy