Gala NLL: W Gdyni trwają próby, w redakcji - liczenie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
02 lutego 2015 21:22
Już niemal 25 tysięcy głosów oddano w głosowaniu na najlepsze linie lotnicze 2014 r. W redakcji Pasazer.com trwają przygotowania do podsumowania tegorocznego Plebiscytu, a na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni próby przedstawienia. W spektaklu udział bierze 120 osób!
Reklama

Gala wieńcząca 11. Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" odbędzie się już 10 lutego w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Organizatorem wydarzenia są Pasazer.com oraz Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Partnerem głównym plebiscytu jest firma HDS Polska.

Dla Czytelników, którzy nie dotrą do Trójmiasta, przewidujemy streaming wideo poprzez dedykowaną stronę internetową.

Już teraz zarejestrowaliśmy niemal 25 tys. głosów. Już przekroczyliśmy zeszłoroczną liczbę głosujących, a to jeszcze nie koniec. Czytelnicy Pasazer.com mają wciąż dwa dni na wyrażenie swojej opinii o liniach lotniczych - głosowanie na specjalnej stronie internetowej zakończy się 4 lutego.


Zakończone zostało już głosowanie wśród kapituły. Opinię na temat najlepszej linii biznesowej, menedżera roku, trasy roku oraz wydarzenia roku wyraziło 18 osób, w tym m.in. prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, prezes Związku Regionalnych Portów Lotniczych, prezesi lotnisk, eksperci, naukowcy i dziennikarze branżowi. Zwłaszcza w kategoriach "wydarzenie roku" oraz "menedżer roku" walka była niezwykle zacięta, a o kolejności miejsc na podium zadecydowały pojedyncze głosy.


Podczas gdy w redakcji trwają podsumowania plebiscytu, na deskach teatru w Gdyni artyści przygotowują show według specjalnie napisanego na tę okazję scenariusza. Krótki fragment prób pokazujemy na naszym kanale w portalu YouTube.


W spektaklu udział weźmie 120 osób. Organizatorem części artystycznej jest Instytut Edmunda.

Organizatorem wydarzenia są Pasazer.com oraz Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Patronat honorowy nad plebiscytem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Patronami są też Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych i Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. Patronem merytorycznym jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

fot. i wideo Michał Dargacz
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama