×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Baza operacyjna w Koszycach


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie swojej 20. bazy operacyjnej na lotnisku w Koszycach. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na dwóch nowych trasach ze słowackiego port lotniczego do Włoch oraz Wielkiej Brytanii.


Baza operacyjna na lotnisku w Koszycach zostanie uruchomiona 14 września 2015 roku, w porcie lotniczych na Słowacji będzie stacjonował jeden samolot Airbus A320. Wizz Air uruchomi dwa nowe połączenia:

Loty z Koszyc do Mediolanu Bergamo wystartują 14 września 2015 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Rejsy z Koszyc do Doncaster Sheffield zostaną uruchomione 16 września 2015 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele. 

- Wiadomość o rozwoju Wizz Air potwierdza przywiązanie linii lotniczej do rynku na Słowacji. Pierwsze loty WIZZ z tego regionu Europy wystartowały dopiero półtora roku temu, a już odnotowaliśmy, iż z usług Wizz Air skorzystało ponad 130 tys. pasażerów na trasach z lotnisk w Koszycach i Popradzie. Słowacja to 12. kraj, w którym umieszczamy bazę operacyjną. Mamy nadzieję dostarczać jeszcze więcej interesujących połączeń w niskich cenach słowackim konsumentom - powiedział József Váradi, prezes Wizz Air.
 
gość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie