×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe trasy z Gdańska i Szczecina


Wizz Air uruchomi połączenia z Gdańska do Aberdeen (Szkocja), Billund i Brukseli-Charleroi, a także ze Szczecina do Bergen. Loty ruszą w połowie czerwca. Przewoźnik zapowiedział też zwiększenie częstotliwości na sześciu trasach z Gdańska.


Na dzisiejszej (15.1) konferencji prasowej Wizz Air zapowiedział trzy nowe połączenia z Gdańska. Wszystkie będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, a ich uruchomienie stało się możliwe dzięki dodaniu do gdańskiej bazy linii szóstego samolotu airbus A320. 
Samoloty do Aberdeen będą startować z Gdańska o 6:25, a w lot powrotny o 8:15 czasu lokalnego. Do Billund pasażerowie polecą z Gdańska o 15:00, a z powrotem - o 16:50. Starty do Charleroi zaplanowano na 10:05, a powroty - na 12:35.  

Wszystkie połączenia będą obsługiwane w poniedziałki i piątki od 19 czerwca br. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej Wizz Aira. Rejsy ze Szczecina do Bergen będą obsługiwane trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty od 20 czerwca br. Samolot wystartuje z Bergen o 8:50, a ze Szczecina o 11:05.
Przewoźnik zwiększy też częstotliwość na sześciu kierunkach z Gdańska: do Sztokholmu-Skavsty (z 11 do 14 lotów tygodniowo), Oslo-Torp (z 7 do 10), Bergen (z 7 do 9), Stavanger (z 5 do 7), Liverpoolu (z 3 do 4) i Mediolanu-Bergamo (z 2 do 3). Dodatkowo loty będą oferowane od tygodnia rozpoczynającego się 19 czerwca br. gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie