Łódź: Zmiany na stanowisku dyr. marketingu

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
29 września 2014 20:46
2 komentarze
W ostatnich dniach władze łódzkiego lotniska ogłosiły zakończenie współpracy z 4You Airlines, zapowiedziano również zmiany personalne na stanowisku dyrektora ds. marketingu. Stanowisko straci Mariusz Jachimek.
Reklama

- Mariusz Jachimek pracując w Porcie Lotniczym Łódź jako dyrektor ds. marketingu i będąc odpowiedzialny za negocjacje z przewoźnikami, negocjując umowę z 4You Airlines świadczył dla tej firmy usługi doradcze na podstawie umowy zlecenia. Tego rodzaju podwójna rola, zwłaszcza w sferze gdzie zaangażowane są środki publiczne została oceniona krytycznie i stała się przyczyną publicznej zapowiedzi zakończenia współpracy z Mariuszem Jachimkiem. Mając jednak na uwadze konieczność dokończenia prowadzonych negocjacji z potencjalnymi przewoźnikami Mariusz Jachimek w najbliższym czasie będzie jeszcze pracował przy realizowanych projektach celem ich dokończenia - powiedział Stanisław Łukoś, prezes Lodz Airport.

Zapytaliśmy również o kwestię rekrutacji nowej osoby na to stanowisko.

- Nie zapadła jeszcze decyzja odnośnie ustalenia zasad na których zostanie wybrana osoba, która będzie zajmowała się tymi zadaniami. Jest to spowodowane m.in. tym, że już w październiku zaplanowane jest rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko prezesa zarządu lotniska (termin składania ofert upływa w dniu 10 października). Kandydaci w toku procedury konkursowej będą m.in. przedstawiali swoją wizję pozyskiwania przewoźników, a wybrany w wyniku konkursu prezes zarządu podejmie decyzję o zasadach wyboru osoby odpowiedzialnej za negocjacje z przewoźnikami zgodną z jego strategią pozyskiwania przewoźników - dodał Łukoś.

Ostatnie komentarze

gość_21832 2014-10-15 18:36   
gość_21832 - Profil gość_21832
Jak może być wzrost pasażerów jak nie ma gdzie latać.Niestety łodzianie są zmuszeni jeździc po Polsce by wylecieć np.do Edynburga
gość_d0d44 2014-09-29 22:37   
gość_d0d44 - Profil gość_d0d44
Przy obecnej polityce kadrowej LCJ niestety ale nigdy nie wyjdzie na plus :/
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama