×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Łódź: Zmiany na stanowisku dyr. marketingu


W ostatnich dniach władze łódzkiego lotniska ogłosiły zakończenie współpracy z 4You Airlines, zapowiedziano również zmiany personalne na stanowisku dyrektora ds. marketingu. Stanowisko straci Mariusz Jachimek.


- Mariusz Jachimek pracując w Porcie Lotniczym Łódź jako dyrektor ds. marketingu i będąc odpowiedzialny za negocjacje z przewoźnikami, negocjując umowę z 4You Airlines świadczył dla tej firmy usługi doradcze na podstawie umowy zlecenia. Tego rodzaju podwójna rola, zwłaszcza w sferze gdzie zaangażowane są środki publiczne została oceniona krytycznie i stała się przyczyną publicznej zapowiedzi zakończenia współpracy z Mariuszem Jachimkiem. Mając jednak na uwadze konieczność dokończenia prowadzonych negocjacji z potencjalnymi przewoźnikami Mariusz Jachimek w najbliższym czasie będzie jeszcze pracował przy realizowanych projektach celem ich dokończenia - powiedział Stanisław Łukoś, prezes Lodz Airport.

Zapytaliśmy również o kwestię rekrutacji nowej osoby na to stanowisko.

- Nie zapadła jeszcze decyzja odnośnie ustalenia zasad na których zostanie wybrana osoba, która będzie zajmowała się tymi zadaniami. Jest to spowodowane m.in. tym, że już w październiku zaplanowane jest rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko prezesa zarządu lotniska (termin składania ofert upływa w dniu 10 października). Kandydaci w toku procedury konkursowej będą m.in. przedstawiali swoją wizję pozyskiwania przewoźników, a wybrany w wyniku konkursu prezes zarządu podejmie decyzję o zasadach wyboru osoby odpowiedzialnej za negocjacje z przewoźnikami zgodną z jego strategią  pozyskiwania przewoźników - dodał Łukoś.


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie