×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian: Nowe połączenia do USA


Linie lotnicze Norwegian ogłosiły uruchomienie dwóch nowych połączeń z Danii oraz Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych.Rejsy z Kopenhagi do Orlando wystartują 30 marca 2015 roku i będą się odbywały raz w tygodniu, w poniedziałki. Samolot będzie startował z Kopenhagi o godzinie 17:15, w Orlando wyląduje o godzinie 21:00 lokalnego czasu. Lot powrotny został zaplanowany na godzinę 23:00, w Kopenhadze spodziewany jest o godzinie 14:10 następnego dnia.

Połączenie z Londynu Gatwick do Orlando zostanie uruchomione 4 kwietnia 2015 roku i będzie realizowane raz w tygodniu, w soboty. Samolot będzie startował z Londynu o godzinie 15:50, w Orlando wyląduje o godzinie 20:00. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 22:00, w Londynie spodziewany jest o godzinie 11:15 następnego dnia.

Linie lotnicze Norwegian będą obsługiwały nowe połączenia z Kopenhagi oraz Londynu do Orlando samolotami Boeing 787-8 Dreamliner.

Fot. Tony Rodgers
gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie