×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W Ryanairze zapłacisz PayPalem


Ryanair ogłosił dziś (18.08) rozpoczęcie współpracy z PayPalem. Klienci indywidualni, osoby podróżujący w celach biznesowych, biura podróży i działy firm zajmujące się podróżami służbowymi, będą miały do wyboru więcej sposobów rezerwacji lotów i płatności za bilety.



Klienci irlandzkiej linii mogą teraz skorzystać z opcji płatności za loty używając konta PayPal.



Miliony europejskich klientów regularnie używają systemu płatności PayPal, a Ryanair z przyjemnością ogłasza zawarcie naszego nowego partnerstwa z PayPal. Partnerstwo z PayPal jest najnowszym elementem naszego programu „Always Getting Better”, jak również potwierdzeniem naszego zaangażowania w nieustanną poprawę obsługi klienta. Jest to naturalna kontynuacja dotychczasowych zmian wprowadzonych przez Ryanair, takich jak przydzielane miejsca, druga mniejsza torba podręczna, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna oraz mobilne karty pokładowe i pakiet usług dla rodzin: Family Extra. Niebawem ogłosimy wprowadzenie pakietu usług dla biznesu, jako że oferujemy naszym klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny - mówi Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair.


Ryanair zrewolucjonizował tanie podróżowanie po Europie. PayPal, jako pionier szybszych i bezpieczniejszych płatności online jest zadowolony, że może pomóc linii lotniczej Ryanair w ciągłym ulepszaniu obsługi klienta poprzez ułatwianie podróżnym dokonywanie zakupu biletów i rezerwacji lotów online w jeszcze wygodniejszy i szybszy sposób. Biorąc po uwagę, że mamy 152 miliony aktywnych kont użytkowników na świecie, ułatwiamy firmom takim jak Ryanair zwiększanie ich międzynarodowej sprzedaży - mówi Louise Phelan, wiceprezes ds. operacji globalnych w PayPal na Europę, na Bliski Wschód i Afrykę.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.




gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie