W Ryanairze zapłacisz PayPalem

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 sierpnia 2014 12:42
4 komentarze
Ryanair ogłosił dziś (18.08) rozpoczęcie współpracy z PayPalem. Klienci indywidualni, osoby podróżujący w celach biznesowych, biura podróży i działy firm zajmujące się podróżami służbowymi, będą miały do wyboru więcej sposobów rezerwacji lotów i płatności za bilety.
Reklama

Klienci irlandzkiej linii mogą teraz skorzystać z opcji płatności za loty używając konta PayPal.- Miliony europejskich klientów regularnie używają systemu płatności PayPal, a Ryanair z przyjemnością ogłasza zawarcie naszego nowego partnerstwa z PayPal. Partnerstwo z PayPal jest najnowszym elementem naszego programu „Always Getting Better”, jak również potwierdzeniem naszego zaangażowania w nieustanną poprawę obsługi klienta. Jest to naturalna kontynuacja dotychczasowych zmian wprowadzonych przez Ryanair, takich jak przydzielane miejsca, druga mniejsza torba podręczna, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna oraz mobilne karty pokładowe i pakiet usług dla rodzin: Family Extra. Niebawem ogłosimy wprowadzenie pakietu usług dla biznesu, jako że oferujemy naszym klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny - mówi Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair.


- Ryanair zrewolucjonizował tanie podróżowanie po Europie. PayPal, jako pionier szybszych i bezpieczniejszych płatności online jest zadowolony, że może pomóc linii lotniczej Ryanair w ciągłym ulepszaniu obsługi klienta poprzez ułatwianie podróżnym dokonywanie zakupu biletów i rezerwacji lotów online w jeszcze wygodniejszy i szybszy sposób. Biorąc po uwagę, że mamy 152 miliony aktywnych kont użytkowników na świecie, ułatwiamy firmom takim jak Ryanair zwiększanie ich międzynarodowej sprzedaży - mówi Louise Phelan, wiceprezes ds. operacji globalnych w PayPal na Europę, na Bliski Wschód i Afrykę.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_e5427 2014-08-19 18:00   
gość_e5427 - Profil gość_e5427
infomodlin dobrze sie czujesz?;)
infomodlin 2014-08-18 21:15   
infomodlin - Profil infomodlin
brawo!!!!! Ryanair !!!
gość_9f6e9 2014-08-18 18:24   
gość_9f6e9 - Profil gość_9f6e9
A czy jest jakaś dodatkowa opłata jak sie wybiera paypal?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama