Nowa nazwa "Katowice W. Kilar Airport"?

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
10 stycznia 2014 17:17
29 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza Katowice", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
sauvi 2014-01-14 13:08   
sauvi - Profil sauvi
@smok1: tak, Kopernik i Kosciuszko na zawsze sa zwiazani z LO jako patroni rozbitych z powodu awarii silnikow ILow 62.
smok1 2014-01-14 13:04   
smok1 - Profil smok1
@gosc_bb07e - no z tymi patronami to akurat wielka wtopa. Niedawno LOT miał konkurs "Daj swoją twarz Embraerowi" i jakiś tłuk marketingowy z Lotu wrzucił na fejsa zdjęcie pomnika Mikołaja Kopernika i dopisał "Mikołaj K. dał swoją twarz samolotowi Lotu!". Całe szczęscie szybka reakcja ludzi i post zniknął. Co zaś do imion - zobaczcie, jak robi to Norwegian. Wielki napis na ogonie, plus wyjaśnienie po angielsku kto zacz. To się nazywa promowanie kultury na świecie!
arahja 2014-01-13 12:16   
arahja - Profil arahja
To ze w stanach nazywaja, to ze lufa nazywa nie znaczy ze nam sie automatycznie podoba. akurat ten kil(l)ar airport to tak bylaby troszke wymuszona nazwa. Rozumiem ze gdansk chce sie promowac walesa i podkreslac ze to miasto solidarnosci, krakow miastem jp2 (tez nadana nazwa za zycia) a warszawa jest miastem chopina ale dalej mi sie nie podoba
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama