Kaplica poświęcona, wieża gotowa

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
19 czerwca 2013 22:13
23 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Wschodni", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_c6fba 2013-06-26 20:18   
gosc_c6fba - Profil gosc_c6fba
Kolego @jaczro, panowie w czarnych sukienkach wcale nie byli zainteresowani niepodległością Polski, tylko dochodami Watykanu. Radzę zainteresować się historią a nie wierzyć w propagandę. Większość episkopatu należała do Targowicy a część z nich została powieszona za zdradę podczas Insurekcji Kościuszkowskiej. Kler bał się podatków i utraty majątku, które miały nastąpić razem z unowocześnieniem państwa poprzez konstytucję.
jaczro 2013-06-23 02:05   
jaczro - Profil jaczro
korrado; tylko przynależności do owego "stada" zawdzięczamy przetrwanie 120 lat bez państwa i to, że możesz tu pisać w polskim języku. Właśnie to wartości tego "stada" spowodowały w ubiegłych wiekach , iż cywilizacja która która należała do owego "stada" podbiła niemal cały świat. Od odwrót od wartości owego "stada" powoduje powolną i systematyczną marginalizację w globalnym świecie cywilizacji łacińskiej.
korrado 2013-06-21 04:58   
korrado - Profil korrado
krzysiekl: bez zbędnych komentarzy poza jednym: przynależność do jednego stada (na szczęście coraz mniej liczebnego) i powtarzanie wpojonych haseł nie daje podstaw do tego, żeby innym, myślącym ludziom mówić, że są śmieszni i odmawiać im prawa do własnej opinii. Mam nadzieję, że będzie ci dane to kiedyś zrozumieć, bo w gruncie rzeczy sprawiasz wrażenie człowieka myślącego. Mam taką nadzieję życzliwie :-)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama