"Nigdy nie będę budował na pokaz"

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
03 września 2012 23:43
7 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Polski", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_bb898 2012-09-05 11:34   
gosc_bb898 - Profil gosc_bb898
@gosc_ebeff
taaaaaaak, bo sprytny Prezes wiedział co i jak z OLT, dlatego tak ich zapraszał i był ich ambasadorem (rozmowy z IEG). taki był sprytny, że postawił dla OLT namiot... postawił go, bo nie miał innej opcji, bo przysnął.
gosc_76d90 2012-09-04 13:14   
gosc_76d90 - Profil gosc_76d90
Wbrew pozorom to co robi Kraków z terminalem wcale nie jest głupie. To lotnisko low costowe zdominowane przez Ryana. Po co budowac drogi terminal jak wystarczy to co jest - tania, prosta infrastruktura na taką strukturę ruchu w zupełności wystarczy. W przyszłości struktura ruchu się pewnie nie zmieni, a jak zmieni to na gorsze.
gosc_ebeff 2012-09-04 10:17   
gosc_ebeff - Profil gosc_ebeff
Btw namiot to nie głupota a sprytny zabieg. Na czas nie pewnego przewoźnika jakim był OLT. Jego jużnie ma i namiotu też, a inne porty mają więcej powierzchni do utrzymania chociażby do ich ogrzania. To są koszty, na które nikt nie patrzył budując na Euro. Niestety biznes trzeba umieć rozkręcić ale też trzeba pamiętać o chorej machnie biurokracji którą trzeba przeskoczyć. Niestety kraków airport nie był objęty spec ustawą która umożliwia drogę na skróty, dlatego rozbudowa trochę trwa na papierze.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama