LOT bardzo szybko wychodzi na prostą

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
16 listopada 2011 22:08
7 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Interia.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
mietek 2011-11-22 11:21   
mietek - Profil mietek
Dokłądnie, nowych slotów jeszcze nie znamy.
pcharasz 2011-11-17 15:18   
pcharasz - Profil pcharasz
Czy mówisz o slotach sprzed 3,5 roku w Pekinie? Bo o slotach na przyszły rok nie wiemy, chyb że znasz już szczegóły i chęnie się z nami podzielisz?
gosc_eaeef 2011-11-17 15:02   
gosc_eaeef - Profil gosc_eaeef
Mówiąc o ewentualnym bankructwie mam na myśli brak działań restrukturyzujących( ogromny przerost zatrudnienia, kilkanaście związków zawodowych). Pozatym aby otwierać nowe połączenia trzeba być albo silnym przewożnikiem albo być silnym partnerem dla liderów. Na opłacalność połączeń nebagatelne znaczenie mają godziny slotów za granicą, a tu że względu na "renomę" LOT jest fatalnie. Takim przykładem jest Pekin, który dostał slot w Pekinie w nocy , podczas gdy inni przewożnicy mają dogodne godziny. To kto miał nim latać. To nie o Syberię chodzi. Jeśli jest się słabym ,sterowanym politycznie przewożnikiem , to należy szukać wsparcia u lepszych. Tylko od 3 lat nikt nie chce się z LOT wiązać. Upadłość jest najlepszym rozwiązaniem. Czy stało się strasznego po upadku Swissera; dalej funkcjonuje i jeszcze lepiej.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama