SkyEurope - Ryanair 1:0

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
21 września 2006 00:13
13 komentarzy
Reklama

Kilka dni temu (14.09) linie SkyEurope świętowały w Bratysławie nadanie imienia nowemu Boeingowi 737-700 NG. Patronką maszyny została Adriana Sklenaříková-Karembeu, której zdjęcie widniało już kiedyś na samolotach słowackiej linii. Z tej okazji przewoźnik zorganizował śniadanie w restauracji "Panorama" na słowackim lotnisku, w którym uczestniczyło ponad 100 zaproszonych gości.

W tym samym czasie i miejscu swoją konferencję zorganizował także... Ryanair. Na płycie bratysławskiego lotniska wylądował samolot Ryanaira z napisem: "Bye, bye SkyEurope" na kadłubie.

Jak relacjonują uczestnicy spotkania, Tomasz Kułakowski, przedstawiciel Ryanair, próbował prowadzić swoją konferencję, jednak restauracja w większości wypełniona była gośćmi SkyEurope, którzy skutecznie zagłuszali wystąpienie konkurenta.Po kilku minutach, gdy nie było możliwości dalszego prowadzenia spotkania, Kułakowski nerwowo opuścił salę.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
rze 2006-09-22 20:39   
rze - Profil rze
fajny napis :)
gosc_krzyk 2006-09-21 18:15   
gosc_krzyk - Profil gosc_krzyk
do tych co uważają że ryan jest be!
jak oceniacie zagranie zobacz link
jeszcze pod koniec lipca istniała ta stronka
rayanair.pl - wyświetlała się strona agenta CW.
fr się nie buja, agresywnie działa, agresywnie tnie koszty.
lata do celu? - lata
lata punktualniej niz LOT - lata
dzisaj w Łodzi: "Żegnamy PLL LOT" hehe
andrzej500 2006-09-21 16:05   
andrzej500 - Profil andrzej500
Reaccinario masz acłkowita racje liczy się też pozim kampani reklamowej, ale jak mówił mój znajomy profesor "można mieszkać na rogu Grodzka-Rynek i być wieśniakiem", pojawienie się samolotu Ryana z takim napisem nie stawia w dobrym świetle tej lini, ale też są klienci jak Gregor dla których lioczy się tylko cena, ale musisz pamiętać kolego że firma monopolista dyktuje warunki i ceny, więc ja latam Sky nawet jak na tej samej destynacji cena w Ryanie jest trochę niższa, a pozatym np. nie muszę za każdym razem sprawdzać ile aktualnie bagażu mogę zabrać(w Ryanie ciągłe zmiany i coraz wyższe opłaty za bagaż podstawowy, chyba w jedynej lini płaci się dodatkowo za bagaż podstawowy, a w Sky od początku bezpłatnie i bez zmian), a co do zapowiedzianych kierunków z Krakowa Sky odwołał tylko Arlandę, ale otworzył wtedy bazę w Pradze, więc nic jest w stanie mnie przekonać do Ryana, ( i jak już kiedyś pisałem stewardesy w Sky sympatyczne i ładne),737-700NG bardzo fajny samolot (teraz dodatkowo ze zdjęciem ładnej kobiety), kierunki Sky też mi jako kibicowi piłkarskiemu pasują - Turyn, Paryż, Rzym, Barcelona, Manchester, Amsterdam - więc u mnie Sky -Ryan 5:0
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama