SkyEurope - Ryanair 1:0

SkyEurope - Ryanair 1:0 Kilka dni temu (14.09) linie SkyEurope świętowały w Bratysławie nadanie imienia nowemu Boeingowi 737-700 NG. Patronką maszyny została Adriana Sklenaříková-Karembeu, której zdjęcie widniało już kiedyś na samolotach słowackiej linii. Z tej okazji przewoźnik zorganizował śniadanie w restauracji "Panorama" na słowackim lotnisku, w którym uczestniczyło ponad 100 zaproszonych...
21/09/2006 00:13   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
rze 2006-09-22 20:39   
rze - Profil rze
fajny napis :)
gosc_krzyk 2006-09-21 18:15   
gosc_krzyk - Profil gosc_krzyk
do tych co uważają że ryan jest be!
jak oceniacie zagranie zobacz link
jeszcze pod koniec lipca istniała ta stronka
rayanair.pl - wyświetlała się strona agenta CW.
fr się nie buja, agresywnie działa, agresywnie tnie koszty.
lata do celu? - lata
lata punktualniej niz LOT - lata
dzisaj w Łodzi: "Żegnamy PLL LOT" hehe
andrzej500 2006-09-21 16:05   
andrzej500 - Profil andrzej500
Reaccinario masz acłkowita racje liczy się też pozim kampani reklamowej, ale jak mówił mój znajomy profesor "można mieszkać na rogu Grodzka-Rynek i być wieśniakiem", pojawienie się samolotu Ryana z takim napisem nie stawia w dobrym świetle tej lini, ale też są klienci jak Gregor dla których lioczy się tylko cena, ale musisz pamiętać kolego że firma monopolista dyktuje warunki i ceny, więc ja latam Sky nawet jak na tej samej destynacji cena w Ryanie jest trochę niższa, a pozatym np. nie muszę za każdym razem sprawdzać ile aktualnie bagażu mogę zabrać(w Ryanie ciągłe zmiany i coraz wyższe opłaty za bagaż podstawowy, chyba w jedynej lini płaci się dodatkowo za bagaż podstawowy, a w Sky od początku bezpłatnie i bez zmian), a co do zapowiedzianych kierunków z Krakowa Sky odwołał tylko Arlandę, ale otworzył wtedy bazę w Pradze, więc nic jest w stanie mnie przekonać do Ryana, ( i jak już kiedyś pisałem stewardesy w Sky sympatyczne i ładne),737-700NG bardzo fajny samolot (teraz dodatkowo ze zdjęciem ładnej kobiety), kierunki Sky też mi jako kibicowi piłkarskiemu pasują - Turyn, Paryż, Rzym, Barcelona, Manchester, Amsterdam - więc u mnie Sky -Ryan 5:0
kamil-lotn 2006-09-21 15:55   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Cała konkurencja się zawsze czubi!
roberto 2006-09-21 15:37   
roberto - Profil roberto
i o to chodzi gregory, odpisywalem tylko Reaccionario
gregory 2006-09-21 14:08   
gregory - Profil gregory
A mi tam wisi jaką politykę i marketing prowadzą linie, latam z tymi którzy są tańsi i tyle, nic więcej mnie nie interesuje.
roberto 2006-09-21 11:28   
roberto - Profil roberto
Ryan przynajmniej lata na trasach ktore wczesniej zapowiedzial. Sky za to wiedzac juz ze nie bedzie polaczenia ktroe z hukiem otwieral nadal zwykle sprzedaje bilety by potem zmuszac ludzi do latania z innego miasta - zrobil juz to czesto. Kulturą prowadzenia dzialalnosci akurat Sky nie moze sie pochwalic, za to ilosc odwolywanych lotow i spoznien Ryana jest godna podziwu. Ryan znacznie sprawniej robi to do czego zobowiazuje sie umowa z klientami.
gosc_Reacc 2006-09-21 10:42   
gosc_Reacc - Profil gosc_Reacc
Czy innym jest wynik finansowy, a czym innym kultura prowadzenia działalności. Ryanair jest specjalistą od prymitywnych kampanii, które, mam nadzieję, źle się dla niego skończą... Przede wszystkim życzę jednak wszystkiego dobrego klientom obu firm. Pozdrawiam!
gosc_stenu 2006-09-21 09:41   
gosc_stenu - Profil gosc_stenu
jaapee: Lotnisko w Bremie nie dotyczy Polski, a portal z definicji zajmuje się tylko sprawami lotnictwa w Polsce. Poza tym to bardziej ciekawostka, niż nius. Ale czasami fajnie poznać także zakulisowe rozgrywki między linaimi. Zresztą Rajanowe "Buy Buy.. coś tam" wcale nie jest wyższych lotów. Rajan też nie taki hojrak, bo wybrał Rygę zamiast Rzeszowa, gdyż nie ma w Rydze konkurencji, a w Polsce już ma i to sporą.
jaapee 2006-09-21 09:14   
jaapee - Profil jaapee
To żaden sukces SkyEurope - wystarczy porównac finanse obu spółek: Sky przegrywa mniej więcej 10 tys. razy do 0. Poza tym są ciekawsze newsy: np. taki, że Ryanair otwiera swoją 16 bazę europejską w Bremie. Co ciekawe wybrał lotnisko z którego do tej pory nie latał.
gosc_korra 2006-09-21 02:49   
gosc_korra - Profil gosc_korra
O, kolejny, który czuje się upoważniony, by wypowiadać się w imieniu wszystkich. A spytałeś kogoś o zdanie? Mi też nie podobają się metody Ryana, ale prawda jest taka, że stosują takie metody, jakie stosują, bo tę firmę tworzą właśnie tacy ludzie, którzy uważają, że tylko oni mają zawsze rację.
gosc_lotle 2006-09-21 00:27   
gosc_lotle - Profil gosc_lotle
Ryanair SPADAJ my Polacy Cie nie lubimy!!! Wole SKY i Wizza czy nawet Centralwings! Tak wiec Ryanair nie panosz sie tak po prostu chamskie i brudne linie!!! Takie zdanie o Was mamy my Polacy! By By Ryan...
aguirre 2006-09-21 00:19   
aguirre - Profil aguirre
Niesamowity sukces. Czy nie ma ciekawszych newsów ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy