×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nasr - dyr. sprzedaży airberlinMohammed Nasr (36) przyjął stanowisko Area Managera na Europę Wschodnią i kieruje od zaraz działaniami airberlin z zakresu sprzedaży i marketingu. 

Region Europy Wschodniej obejmuje takie państwa, jak Bułgaria, Czechy, Polska, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Ukraina i Węgry. Nasr zastąpi Stefana Magierę, który od 1 sierpnia 2012 r. zajmuje stanowisko Vice President Corporate Sales na Niemcy, Austrię i Szwajcarię. 

- Europa Wschodnia jest dla airberlin ważnym i stale rozwijającym się rynkiem. Naszym pasażerom oferujemy już szeroką ofertę połączeń w tym regionie. airberlin oferuje loty z Niemiec i Austrii do dziewięciu destynacji w Europie Wschodniej. Nasi pasażerowie profitują z bardzo dobrych połączeń z węzłami lotniczymi w Berlinie i Wiedniu. Mohammed Nasr ma długoletnie doświadczenie w tym regionie i dysponuje bardzo dobrymi kontaktami, które pragnie w przyszłości wykorzystywać dla airberlin - powiedział Mats Jacobsson, Vice President International Sales airberlin.

Od 2004 r. Mohammed Nasr pracował dla partnera strategicznego airberlin Etihad Airways jako Sales Manager na Jordanię, a od 2005 r. jako Sales Manager na rynki offline Europy Wschodniej i Południowej i Austrię. Uzyskał on tytuł Master of International Business Administration (MBA) na uniwersytecie w Wiedniu i studiował poza tym w Atenach i w London School of Economics. Ten rodowity Austriak włada językiem niemieckim, arabskim i angielskim.
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie