×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: 6 nowych połączeń z PolskiLinie lotnicze Wizz Air ogłosiły dziś (10.07) plany rozwoju swojej siatki połączeń z polskich portów lotniczych.

W sezonie zimowym węgierski przewoźnik uruchomi rejsy na trasach:
Rejsy z Warszawy do Bergen zostaną uruchomione 27 października 2014 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Połączenie z Gdańska do Groningen wystartuje 28 października 2014 roku i będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.

Loty z Katowic do Maastricht zostaną uruchomione 28 października 2014 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.

Połączenie z Katowic do Glasgow wystartuje 26 października 2014 roku i będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.

Z Poznania do Glasgow polecimy od 28 października 2014 roku, rejsy do Szkocji będą się odbywały dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.

Loty ze Szczecina do Londynu Luton zostaną uruchomione 27 października 2014 roku i będą realizowane trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz piątki.

- Jesteśmy zachwyceni, że możemy ogłosić uruchomienie sześciu nowych tras z polskich portów lotniczych. Pasażerowie będą teraz mieli wygodnie dotrzeć z lotniska Chopina w Warszawie do norweskiego Bergen, a mieszkańcy Gdańska, Katowic, Szczecina i Poznania będą mogli skorzystać z jeszcze bogatszej siatki połączeń powiedział Daniel de Carvalho.

Anna Żuchlińskagość_d8db4 - Profil
gość_d8db4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie