×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polki na czele Airports' VIP ForumDorota Walkowicz i Magdalena Cygan-Łobaziewicz przez najbliższe dwa lata będą kierować World Airports' VIP Forum. Przedstawicielki lotniska w Krakowie staną na czele organizacji zrzeszającej ponad 30 portów lotniczych z całej Europy. 

WAVF tworzą menedżerowie działów odpowiedzialnych za obsługę VIP i salony biznesowe na międzynarodowych lotniskach. Celem forum jest rozwój usług VIP i działalności business lounge na międzynarodowych lotniskach, opracowywanie standardów i procedur, podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez programy wymiany i najlepszych praktyk, rozwój i wdrażanie nowych koncepcji.

Dorota Walkowicz, która została wybrana na stanowisko prezesa zarządu WAVF, pełni funkcję kierownika działu VIP&Business Services na lotnisku w Krakowie. 

Magdalena Cygan-Łobaziewicz, która w Krakowie jest zastępcą Walkowicz, została wybrana na stanowisko wiceprezesa. 

Walkowicz i Cygan-Łobaziewicz zostały wybrane na konferencji w Monachium, na której obecni byli przedstawiciele 20 spośród ponad 30 członków WAVF. 

WAVF powstało w 2003 r. Lotnisko w Krakowie jest jedynym polskim portem lotniczym uczestniczącym w Forum. Balice są członkiem od 2007 r. Wśród członków WAVF znajdują się największe lotnicze huby takie jak Amsterdam, Barcelona, Bruksela, Frankfurt, Istambuł, Monachium, Wiedeń czy Zurych.

Dominik Sipiński


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie