×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Lublina: do Wrocławia, częściej GdańskTak jak wczoraj informowaliśmy Eurolot uruchomi nowe połączenie z Lublina do Wrocławia. Po raz pierwszy pasażerowie polecą na tej trasie 23 czerwca. Dzisiaj polski przewoźnik rusza ze sprzedażą biletów. W systemie rezerwacyjnym przewoźnika są już dostępne bilety na nowe połączenie Eurolotu. 

Trasę będzie obsługiwać samolot Bombardier Q400 NextGen, który zabiera na pokład 78 pasażerów. Polski przewoźnik będzie operował między Lublinem a Wrocławiem cztery razy w tygodniu (we wtorki, czwartki, piątki, niedziele), a czas lotu zajmie niewiele ponad godzinę.
Dodatkowym udogodnieniem dla podróżnych jest dostosowanie rozkładu nowej trasy do innych połączeń Eurolotu z tych miast, co zdecydowanie wpłynie na komfort i szybkość przesiadek dla pasażerów tzw. tranzytowych (dotyczy to m.in. takich połączeń jak: Lublin-Wrocław-Zurych w piątki i niedzielę, Bruksela-Wrocław-Lublin we czwartki czy Paryż-Wrocław-Lublin w piątki).- Nowe połączenie Eurolotu to dla nas szansa – dotyczy to nie tylko umocnienia pozycji na rynku lotniczym w Polsce, ale przed wszystkim jest to konkurencyjna oraz wygodna opcja podróżowania dla pasażerów z regionu Wrocławia i Lublina. Dla naszej linii to kolejny, odważny krok w realizacji strategii budowy połączeń pomiędzy największymi regionami w Polsce. Zależy nam, aby nasi pasażerowie mieli szybki, bezpośredni i komfortowy środek transportu podróżując po kraju, a to zapewnia właśnie Eurolot – mówi Tomasz Balcerzak, prezes Eurolotu.

Zgodnie z zaplanowanym rozkładem, samolot będzie wylatywał we wtorki z Wrocławia do Lublina o godz. 15.20, powrót ze stolicy województwa lubelskiego o godz. 16.55. W czwartki rejs będzie odbywał się o godz. 15.40 z województwa dolnośląskiego, aby powrócić z Lublina o godz. 17.15. W piątki Eurolot będzie startował z Wrocławia o godz. 12.35 i startował z lotniska lubelskiego o godz. 14.10. W niedziele natomiast pasażerowie będą mogli polecieć z Wrocławia o godz. 09.50, a powrót z Lublina zaplanowano na godz. 11:25.

Cena biletu na połączenie Eurolotu zaczyna się już od 199 złotych w jedną stronę.

Równocześnie z ogłoszeniem nowej trasy, z myślą o nadchodzącym sezonie wakacyjnym i uwzględniając dobre wyniki pasażerskie, Eurolot od 23 czerwca br. zwiększa częstotliwość rejsów z Lublina do Gdańska. W systemie pojawi się dodatkowy lot we wtorki, który zgodnie z rozkładem będzie startował ze stolicy Pomorza o godz. 13.05 i lądował w porcie lubelskim o godz. 14.20. Wylot z Lublina zaplanowano na godz. 15.10 i przylot do Gdańska o godz. 16.30. 

Dla przypomnienia, obecnie Eurolot łączy port w Lublinie z Gdańskiem i Mediolanem. Natomiast z Wrocławia przewoźnik wykonuje rejsy bezpośrednie do Gdańska, Zurychu, Brukseli i Paryża. Przykładowo, średni load factor (czyli tzw. obłożenie miejsc w samolocie) na połączeniu Lublin-Mediolan- Lublin wyniósł w kwietniu br. nawet 65%.gość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie