×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie SriLankan już w oneworldLinie SriLankan zostały wczoraj (1.05) pełnoprawnym członkiem sojuszu oneworld. Jest to 16. przewoźnik zrzeszony w tym aliansie. Wejście linii do sojuszu wzbogaci jego ofertę o 10 miast (do 1000), a także jeden nowy kraj (do 150).

Od przyjęcia zaproszenia do sojuszu, w połowie 2012 roku, przewoźnik podpisał umowy code-share z trzema członkami oneworld - Cathay Pacific, Finnairem oraz S7 Airlines. W styczniu tego roku SriLankan otrzymał zielone światło od oneworld po pomyślnym zakończeniu przeglądu swojej gotowości do wstąpienia prowadzonych przez ekspertów linii Cathay Pacific, która jest partnerem wejścia przewoźnika do sojuszu.oneworld to powstały w 1998 sojusz 16 linii lotniczych. Pod względem wielkości jest trzecim na świecie, po Star Alliance i SkyTeam. Założycielami i członkami sojuszu są: American Airlines, British Airways, Cathay Pacific oraz Qantas. Członkami sojuszu są także linie airberlin, Finnair, Iberia, Japan Airlines, LAN, Malaysia Airlines, Royal Jordanian, S7 Airlines, Sri Lankan, Qatar Airways, US Airways oraz TAM Airlines.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie