×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wielkanocna promocja EurolotuEurolot startuje dziś (15.04) z nową promocją "Planuj wakacje w Wielkanoc", w której można kupić bilety m.in. z Gdańska do Wrocławia lub Krakowa już od 249 złotych w obie strony.

Połączenia zagraniczne Eurolotu również są objęte promocją, a bilety dostępne są już od 399 złotych w obie strony. Do wyboru jest szeroka siatka połączeń europejskich przewoźnika, w tym m.in. loty z Gdańska do Brukseli, z Krakowa do Zurychu czy z Rzeszowa do Rzymu.Promocja jest o tyle wyjątkowa, że dotyczy podróży od 5 maja aż do końca wakacji czyli do 31 sierpnia br. Bilety w promocyjnej cenie są dostępne w sprzedaży do 21 kwietnia na stronie eurolot.com lub  
za pośrednictwem Call Center przewoźnika i u agentów.

Warto podkreślić, że na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek. W przypadku dzieci w wieku 2-15 lat wynoszą one 33 proc. od taryfy na rejsach międzynarodowych, natomiast niemowlęta do drugiego roku życia podróżują bezpłatnie na rejsach krajowych. W cenę biletu wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg i podręcznego do 8 kg.

Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie