Bez wizy do Emiratów Arabskich

5 marca 2014 20:30
13 komentarzy
Reklama
Od 22 marca 2014 roku zniesiony zostanie obowiązek wizowy dla polskich obywateli planujących podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - poinformowała na swojej stronie internetowej Ambasada RP w Abu Zabi.

Obowiązek wizowy zostanie zniesiony także dla obywateli Słowenii, Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Malty, Cypru, Chorwacji, Rumunii oraz Bułgarii - informuje serwis Emirates 24/7. Wprowadzenie nowych zasad wizowych dla państw członkowskich Unii Europejskiej ma wzmocnić więzy ekonomiczne między Emiratami Arabskimi oraz Europą.

Anna Żuchlińska

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kobek 2014-03-08 14:55   
kobek - Profil kobek
Korekta ze strony ambasady: "Ambasada RP w Abu Dhabi informuje, ze dzięki zabiegom dyplomatycznym Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 22 kwietnia 2014 r. obywatele polscy będą mogli otrzymywać wizy na emirackich przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy." Zatem opóźnienie o miesiąc i okazuje się, że wizy nie zostaną zniesione tylko zniesiona zostanie konieczność wyrabiania promesy wizowej. Wciąż jest to duże ułatwienie w podróży i przesiadkach ze stopoverem w ZEA.
krzysiekl 2014-03-06 11:55   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@gosc_c0130
no ale obywatele USA nie potrzebują wiz do Polski:P (a do Brazylii muszą mieć, a my nie:D)
ale niestety mietek ma rację, gdybyśmy najlepiej w ogóle przestali jeździć do USA to wizy znieśliby bardzo szybko.
dexter 2014-03-06 10:12   
dexter - Profil dexter
W przypadku wiz do USA to my Polacy chyba krzywdzimy siebie nawzajem. Ci wszyscy kombinatorzy, cwaniacy co niby do rodziny..., no to nie ma się co dziwić, że potem tak trudno dostać wizę turystyczną. Pamiętam, jak starałem się o wizę i byłem w Konsulacie w Warszawie - mnóstwo tego polskiego cwaniactwa dyskutującego tylko co wpisać, aby się udało.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy