×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy lot Lublin - MediolanDziś (28.02) z Lublina odbył się inauguracyjny lot do Mediolanu (Malpensa). Pasażerowie Eurolotu, którzy odlatywali z lubelskiego lotniska, już w terminalu mogli poczuć przedsmak Włoch. Czekała na nich specjalna niespodzianka. 

Aby umilić czas pasażerom oczekującym na wylot  lotnisko przygotowało włoski kącik kulinarny, gdzie podróżni mogli spróbować kilka rodzajów pizzy oraz bruschetty. Pizza była przygotowywana na oczach pasażerów przez kucharza. Specjalnie na tę okazję w terminalu można było także usłyszeć największe włoskie przeboje. Z kolei na pasażerów przylatujących z Włoch czekały specjalnie dla nich przygotowane lotnicze muffinki.

Samolot z Lublina do Mediolanu wystartował o godzinie 15. Stanowiska check-in zostały oficjalnie otwarte przez prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka oraz prezesa Portu Lotniczego Lublin Krzysztofa Wójtowicza, którzy przecinając wstęgę symbolicznie uruchomili połączenie. - Mediolan to dla nas ważny kierunek. Czekali na niego pasażerowie, którzy podróżują do Włoch w sprawach biznesowych, jak również miłośnicy włoskiej kawy, mody i kultury, którzy odwiedzą Mediolan turystycznie - mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Loty z Lublina do Mediolanu będą realizowane dwa razy w tygodniu. Samoloty z Lublina startować będą w piątki i niedziele o godz. 15.00. Połączenia powrotne  odbywać się będą o godzinie 18.35 z lądowaniem w Lublinie o 21.35. Podróż trwa ok. 3 godzin. Trasę obsługują 78. miejscowe Bombardiery Q400.
gość_167c6 - Profil
gość_167c6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie