Namaluj swoją drogę do Rio z Lufthansą

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
19 lutego 2014 14:28
Reklama
Piłka nożna i sztuka? Kibice z całej Europy mają możliwość pokazania swojego artystycznego talentu. Za pomocą nowej aplikacji Lufthansy, dostępnej na portalu Facebook, użytkownicy mogą ubrać maszynę w barwy ulubionej drużyny, którą będą wspierać w Brazylii. Kampania wiodącej europejskiej linii ruszyła dziś pod hasłem "Żyj z pasją – poleć do Brazylii". Aplikacja oferuje szeroką gamę narzędzi i kolorów, pozwalającą fanom stworzyć dowolne, unikalne wzory na modelu nawiązujące do ulubionej drużyny piłkarskiej. Im bardziej kreatywny, kolorowy i wyjątkowy będzie projekt, tym większe szanse na wygranie biletów do Brazylii.Aplikacja "Kolory Pasji" pozwala także użytkownikom na dzielenie się swoimi projektami z przyjaciółmi. Poprzez zaproszenie innych użytkowników lub polubienie profilu Facebook Lufthansy, fani mogą odblokowywać dodatkowe narzędzia do projektowania. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Po zaprojektowaniu własnej maszyny użytkownik może zgłosić pracę do konkursu bezpośrednio
z poziomu aplikacji. Najlepsi projektanci będą mogli wygrać dwa bilety lotnicze do Brazylii. Nagrodami w konkursie są także dwa stoły do piłkarzyków oraz 500 kodów promocyjnych na bilety Lufthansy. Wszyscy uczestnicy otrzymają tapety z logo Lufthansy, których będą mogli użyć na własnych profilach. Aplikacja dostępna jest na portalu Facebook (link).

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N