×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Poznań: Nowy salonik biznes już otwarty
W środę (8.01) na lotnisku Poznań-Ławica miało miejsce otwarcie nowego salonu biznes klasy - wspólnego projektu aranżacyjnego Studia Projektowego Dekoratorni i Portu Lotniczego Poznań-Ławica.


Wnętrza nowego salonu Business Executive Lounge w zmodernizowanej strefie odlotów zostały zaprojektowane w ramach ogólnopolskiego programu telewizyjnego Dekoratornia. To pierwszy taki projekt wśród polskich lotnisk. Emisja programu przedstawiającego kulisy tej realizacji odbędzie sie w TV4 19 stycznia (niedziela) o godzinie 13:00.


300 mkw powierzchni nowego salonu biznes klasy, usytuowanego w strefie odlotów za linią kontroli bezpieczeństwa, to ciekawie urządzone wnętrze, zapewniające nie tylko wyjątkową atmosferę, ale także w pełni spełniające potrzeby wylatujących z Poznania pasażerów. Port Lotniczy Poznań-Ławica jako pierwsze lotnisko w Polsce zrealizował projekt aranżacji wnętrza salonu ze Studiem Projektowym Dekoratorni, z udziałem architektów Przemysława Lisieckiego i Macieja Bogaczewicza.

 - Współpraca z Dekoratornią zapewniła ponadstandardowy poziom projektu architektonicznego, wykończenia oraz urządzenia przy udziale licznych partnerów z branży wnętrzarskiej – mówi Mariusz Wiatrowski, prezes Zarządu Portu. 

Swą wyjątkowość nowy salon Business Executive Lounge zawdzięcza oryginalnym rozwiązaniom dekoratorskim, nieczęsto spotykanym na lotniskach. Uwagę zwracają zgodne z identyfikacją wizualną portu, żywe elementy kolorystyczne, niespotykane formy mebli, nowoczesne wzornictwo pozostałych elementów wykończenia oraz strefa roślin. Wyposażenie pochodzi od regionalnych producentów, promujących polski design. Osiągnięto zgodny z założeniem projektowym efekt przytulnego, sprzyjającego relaksowi wnętrza. Oferta salonu to międzynarodowy standard klasy biznes: samoobsługowy barek z bogatą ofertą zimnych i gorących napojów bezalkoholowych, zimnych przekąsek oraz szeroką gamą alkoholi do wyboru. Oczekując na odlot można skorzystać z internetu, drukarki i faksu, dostępna jest także aktualna prasa polska oraz zagraniczna. 


                                                                        
Z salonu Business Executive Lounge bezpłatnie korzystają pasażerowie podróżujący klasą business, posiadający złote karty lojalnościowe wydane przez linie lotnicze zrzeszone w Star Alliance, karty Priority Pass, karty Diners Club International, Airport Angel lub vouchery od biur podróży. Opłata jednorazowa wynosi 50 złotych.

Tomasz Wyszyński
Fot. Poznań Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie