×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar Airways: Boeing 787 poleci do RPA
Linie Qatar Airways zamierzają obsługiwać rejsy do dwóch miast Republiki Południowej Afryki (RPA) Boeingami 787. Do Johannesburga (QR1363/1364) i Kapsztadu (QR1365/1366) Dreamlinery polecą od 1 maja 2014 roku.

Od tego dnia katarski przewoźnik zwiększy także ilość rejsów do Johannesburga z obecnych 7 do 10 tygodniowo. Dodatkowe trzy rejsy będą obsługiwane Boeingami 777-300ER.

- Cieszę się, że nasze Dreamlinery polecą do RPA i zapewnią pasażerom niezrównany poziom usług i komfortu. Z operacyjnego punktu widzenia B787, to bardzo oszczędny samolot - powiedział Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.

Obecnie Qatar Airways posiada w swojej flocie dziewięć Boeingów 787-8. Obsługują one połączenia do Londynu-Heathrow, Frankfurtu, Monachium, Zurychu, Dubaju oraz do Skandynawii. Do końca marca 2014 flota Qatara powiększy się o kolejne trzy maszyny 787.

Jeżeli chcecie zobaczyć zdjęcia z pokładu B787 katarskiej linii, to zapraszamy do naszego albumu "Pokład Boeinga 787 Qatar Airways" na naszym profilu Facebook, który jest dostępny dla wszystkich.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie