×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk-Kraków-Zurych na jednym bilecieW systemie rezerwacyjnym Eurolotu pojawiło się połączenie z Gdańska do Zurychu - informuje nasz czytelnik przez platformę "Daj znać". To jednak nie nowa trasa, a jedynie możliwość zakupu biletu łączonego na rejs przez Kraków.

Zgodnie ze znajdującym się na stronie przewoźnika rozkładem rejsy będą wykonywane raz w tygodniu, w niedziele. Oznacza to połączenie niedzielnych rejsów na trasach Gdańsk-Kraków oraz Kraków-Zurych.

Wylot z Gdańska zaplanowano na 14:10. Bombardier Q400NG Eurolotu wyląduje w Krakowie o 15:35, skąd o 16:00 wyleci do Zurychu. Przylot do Szwajcarii jest zaplanowany na 18:10.

W rejs powrotny pasażerowie wylecą z Zurychu o 18:45. Po międzylądowaniu w Krakowie przylot do Gdańska zaplanowano na 22:35.

Biletów na tę trasę nie można jeszcze rezerwować. Według rozkładu rejsy będzie można łączyć na jednym bilecie już od 22 grudnia. Przez chwilę na stronie internetowej Eurolotu widoczne były również rejsy z Gdańska do Kaliningradu, jednak  bardzo szybko zostały usunięte.

Na jutro (17.12) przewoźnik zapowiedział konferencję prasową w Gdańsku. Niewykluczone, że zmiany w systemie rezerwacyjnym są wskazówką co do tego, jakie połączenia ogłosi Eurolot. 

We wrześniu władze oraz właściciele gdańskiego lotniska podpisali porozumienie o wsparciu dla nowych tras Eurolotu. Przewoźnik deklarował wtedy, że w ciągu najbliższych tygodni przedstawi nową ofertę dla pasażerów z Trójmiasta. 

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_821bc - Profil
gość_821bc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie