×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


M&M: Mniej mil statusowych za TurkishaProgram Miles & More ogłosił dziś (30.10) kolejną już w ostatnich tygodniach niekorzystną zmianę w zasadach naliczania mil. Tym razem dotyczy ona pasażerów podróżujących samolotami Turkish Airlines i chcących naliczyć mile za przeloty w programie prowadzonym przez Lufthansę.

Od 1 stycznia 2014 r. klienci tureckiego przewoźnika, niezależnie od klasy rezerwacyjnej i serwisowej, w której będzie wystawiony ich bilet, otrzymają w Miles & More jedynie 25 % przyznawanych dotychczas mil statusowych. Nie ulegną natomiast zmianie zasady naliczania mil premiowych za przeloty Turkish Airlines.

W praktyce oznacza to, że jeśli za dany lot będzie przysługiwało 1000 mil premiowych, to pasażer otrzyma zarazem jedynie 250 mil statusowych (obecnie otrzymuje także 1000 mil statusowych).

Jeżeli analogiczna modyfikacja zasad naliczania mil statusowych dotknie w przyszłości innych przewoźników z sojuszu Star Alliance, znacznie trudniej będzie zdobyć lub utrzymać status nie podróżując liniami zintegrowanymi w Miles & More.  


Marek Stus


Reklama


Booking.com
gość_24030 - Profil
gość_24030
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie