Pozytywne zmiany w Ryanair!

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 października 2013 13:08
33 komentarzy
Reklama

Ryanair zaprezentował dziś (25.10) program ulepszający obsługę pasażera, który spowoduje wzrost ruchu pasażerskiego do ponad 80 mln rocznie.Linia poinformowała, że ulepszy obsługę pasażera do końca marca 2014 roku w następujący sposób:

1. Znika recaptcha

Kod bezpieczeństwa recaptcha zostanie usunięty ze strony internetowej Ryanair.com w przyszłym tygodniu (1 listopada) dla poszczególnych rezerwacji.

2. Popraw swoje błędy

Od 1 listopada, pasażerowie, którzy zarezerwowali bilety bezpośrednio na stronie Ryanair.com (tj. nie za pośrednictwem biur podróży lub screenscrapers) będą mieli 24 godzinny okres ochronny od chwili dokonania rezerwacji. Pasażerowie będą mogli skorygować ewentualne błędy (np. w pisowni nazwiska, zmianie kierunku) jakie popełnili podczas dokonywania pierwotnej rezerwacji.

3. Ciche loty

Od 1 listopada, Ryanair wprowadzi "ciche loty" przed 08:00 rano oraz po godzinie 21:00. Podczas "cichych lotów" na pokładach samolotów nie będzie żadnych innych ogłoszeń, poza niezbędnymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Dodatkowo światła na tych lotach będą przygaszone, aby umożliwić odpoczynek pasażerom.

4. Drugi bezpłatny bagaż!

Od 1 grudnia Ryanair pozwoli pasażerom na wniesienie na pokład samolotu drugiej mniejszej torby (małe torebki damskie lub torebka z zakupami z lotniska) nie większą niż 35 x 20 x 20 cm.

5. Taniej za ponowne wydrukowanie karty

Od 1 grudnia opłata za ponowne wydrukowanie karty pokładowej na lotnisku dla pasażerów, którzy dokonali odprawy online zostanie obniżona do 71 PLN. Pasażerowie, którzy nie dokonali odprawy online będą zobowiązani dalej uiścić opłatę wysokości 332,50 PLN.

6. Taniej za bagaż na lotnisku

Od 5 stycznia opłaty za bagaż wykupiony na lotnisku zostaną obniżone z 285 PLN do 142,50 PLN. Opłaty za bagaż podręczny zostaną obniżone z 285 PLN do 237,50 PLN, aby zrównać ceny z proponowanymi przez konkurentów.

- Jest to pierwsza seria pomysłów ulepszenia obsługi pasażera, nad którymi Ryanair aktywnie pracuje, aby zapewnić łatwiejszy dostęp do najniższych cen biletów i poprawić komfort podroży pasażerom. Niektóre z tych pomysłów wymagać będą zmian na stronie internetowej oraz przeszkolenia obsługi naziemnej. W ciągu najbliższych kilku miesięcy, chcemy poprawić obsługę pasażera, jako wiodącej linii lotniczej w Europie - mówi Caroline Green, dyrektor Działu Obsługi Pasażera Ryanair.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_2ede2 2013-11-06 17:26   
gosc_2ede2 - Profil gosc_2ede2
Boże, jak wspaniale, że inni też widzą, że nie da się robić tak jak ta firma: Pracować przez kilka lat na to, żeby wielu ludzi źle o niej myślało, a potem próbować się wybielić jakimiś pojedynczymi działaniami. Jak to fajnie, że nagle nie zapanowało ogólne podniecenie tymi doniesieniami, tylko sceptycyzm - dużo bardziej wskazany.
jsg 2013-10-26 14:32   
jsg - Profil jsg
Ale byłby numer jakby zarząd odwował MOL-a z uwagi na deprecjację marki...
tofik79 2013-10-26 09:31   
tofik79 - Profil tofik79
Jak dla mnie 10kg i pelnowymiarowy bagaz podreczny w FR,jest jak najbardziej wystarczalny.Zawsz gdy mialem cos wiekeszego do przewiezienia,zamawialem kuririera 1
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama