×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa kasuje Kraków-Dusseldorf
Lufthansa rezygnuje z obsługi lotów między Krakowem i Dusseldorfem. Połączenie już kilka tygodni temu zniknęło z systemu rezerwacyjnego linii, jednak przewoźnik dotąd nie potwierdzał całkowitej rezygnacji z jego oferowania. 

Początkowo zakładano, że loty z Krakowa do Dusseldorfu zostaną przejęte przez Germanwings w ramach programu stopniowego przekazywania do niskokosztowej linii wszystkich tras europejskich Lufthanasy poza realizowanymi z Frankfurtu i Monachium. Niedawno Lufthansa zdecydowała się jednak na znaczne cięcia w siatce rejsów oferowanych z Dusseldorfu.Jak dowiedzieliśmy się bezpośrednio u przewoźnika, Lufthansa ostatecznie zdecydowała się na wycofanie ze swojej siatki połączeń również rejsów z Krakowa do Dusseldorfu. Ostatni lot na tej trasie zaplanowano 6 stycznia 2014 r. 

Niemiecki przewoźnik uruchomił loty do Dusseldorfu w marcu 2012 r. Są wykonywane raz dziennie we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem sobót. Połączenie obsługują głównie samoloty typu CRJ-900. 

Marek Stus
Fot. Piotr Bożykgość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie