Lufthansa: 15. salonik we Frankfurcie

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
17 października 2013 13:46
Reklama

Pasażerowie Lufthansy we Frankfurcie mogą wybierać spośród jeszcze większej liczby saloników. Piętnasty z nich znajduje się na lotnisku we Frankfurcie, w Terminalu 1, tuż obok bramki A26. Nowy salonik klasy biznes uzupełni już istniejące w centralnej strefie Schengen i nowym pirsie A. Mogą z niego skorzystać pasażerowie kierujący się do odprawy w bramkach 20-42, odlatujący do portów niemieckich oraz europejskich (w ramach strefy Schengen). Nowoczesna aranżacja dawnego wnętrza saloniku klasy pierwszej o powierzchni 840 mkw, zachęca pasażerów do odpoczynku i oczekiwania na połączenie w komfortowych warunkach.

Przy tworzeniu nowego saloniku wykorzystano istniejącą, luksusową infrastrukturę, unikalną wśród saloników klasy biznes Lufthansy na całym świecie. Elementem wyróżniającym jest naturalna podłoga wykonana z szarogłazu oraz marmurowe łazienki, a także meble utrzymane w ciepłej kolorystyce nowego designu saloników klasy biznes.Siedząc wygodnie na stylowych skórzanych fotelach w kolorach beżu i antracytu, goście zachwycać się mogą imponującym widokiem płyty lotniska. Dwa osobne, zaciszne pomieszczenia oraz trzy luksusowe łazienki z prysznicami dają dodatkowe możliwości relaksu. Oczekujący pasażerowie mogą również wygodnie pracować w czterech osobnych biurach, a Wi-Fi jest dostępne w całym saloniku.

Linia oferuje swoim gościom także część restauracyjną, w której menu zmienia się co tydzień i jest dostosowane do pory dnia.W 2012 roku ok. 3,2 mln pasażerów Lufthansy korzysta z ekskluzywnego Terminala Klasy Pierwszej na lotnisku we Frankfurcie, gdzie dostępne są dwa saloniki klasy pierwszej, siedem klasy biznes i cztery Senator oraz Welcome Lounge. Łącznie zajmują one powierzchnię 20 000 mkw.

Lufthansa oferuje swoim pasażerom 70 saloników na całym świecie, co łącznie z pozostałymi 900 salonikami Star Alliance i partnerów, czyni ją przewoźnikiem oferującym największą sieć saloników na świecie.

Fot. Lufthansa
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama