LH: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
12 lipca 2013 13:51
2 komentarze
Reklama

W swoich głównych portach przesiadkowych we Frankfurcie i Monachium, Lufthansa ułatwia odprawę rodzinom latającym z dziećmi. Podróżowanie samolotem ma stać się wyjątkowym doświadczeniem dla młodych pasażerów już od chwili pojawienia się na lotnisku. Lufthansa ułatwia odprawę rodzinom z dziećmi, tworząc nowe stanowiska odpraw we Frankfurcie i Monachium.

Nowa "rodzinna odprawa" dla pasażerów podróżujących z dziećmi do 12 roku życia została zaprojektowana tak, by stworzyć przyjazną, rodzinną atmosferę. Motto "Wasze dzieci są najwspanialsze" podkreśla troskę przewoźnika o tą grupę pasażerów. Dorośli i dzieci z daleka dostrzec mogą, gdzie należy odebrać swoje karty pokładowe i zostawić bagaż. Droga do nowych punktów odpraw została ozdobiona dywanem stylizowanym na pas startowy. Na ekranach pojawiają się maskotki Lufthansy "Lu" i "Cosmo", witające młodych pasażerów na lotnisku. Personel naziemny wydaje rodzinne karty pokładowe, zaznacza preferowane miejsca rezerwacji i notuje uwagi, dotyczące indywidualnych oczekiwań pasażerów podczas podróży. Na miejscu dostępne są też rodzinne przewodniki po lotnisku, wskazujące miejsca zabaw dla dzieci, stoliki do przewijania niemowląt, restauracje z dziecięcym menu, apteki, supermarkety, najbliższe tarasy widokowe oraz talony na "lotniskowe" dodatki.Centralne i łatwe do odnalezienia stanowiska dla rodzin na lotnisku we Frankfurcie zostały otwarte w ubiegłym tygodniu. Punkt rodzinnej odprawy znajduje się w samym centrum Terminalu 1, w hali odlotów B, przy stanowiskach 336-338. Od końca lipca rodziny podróżujące z Monachium mogą się zgłaszać do odprawy przy specjalnych stanowiskach - Terminal 2, stanowiska 425 i 426.

Więcej informacji dla pasażerów podróżujących z dziećmi znaleźć można pod adresem - lufthansa.com/pl/pl/Podrozowanie-z-dziecmi. Przydatne wskazówki znajdują się również w zakładce "Informacje i usługi" na stronie internetowej Lufthansy.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

shorty 2013-07-15 18:08   
shorty - Profil shorty
no zawsze cos, a na okeciu to ciężko przez security przejść bo co chwile nowa firma
gosc_ec844 2013-07-12 15:56   
gosc_ec844 - Profil gosc_ec844
there's no better way to fly!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama