easyJet: Z Krakowa do Bazylei

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
04 lipca 2013 10:35
34 komentarzy
Reklama

Linia easyJet oficjalnie ogłosiła dziś (4.07) uruchomienie kolejnego, ósmego połączenia z Krakowa. Od 29 października 2013 roku brytyjski przewoźnik niskokosztowy będzie oferował trzy rejsy w tygodniu z Balic do Bazylei. Rejsy będą obsługiwane Airbusem A319.

Tym samym potwierdziły się nasze informacje o których pisaliśmy już wcześniej w artykule "easyJet poleci z Krakowa do Bazylei".


Loty do Bazylei będą się odbywały trzy razy w tygodniu, we wtorki, piątki oraz niedziele. W tygodniu samolot z Bazylei będzie startować o godzinie 7:20, a w Krakowie spodziewany jest o 9:10. Powrotny rejs z Balic startować będzie o godzinie 9:40, a przylot do Bazylei planowany jest na godzinę 11:35.

Natomiast w niedzielę rejs z Bazylei został zaplanowany na godzinę 8:20, a w Krakowie wyląduje o 10:10. Powrót ze stolicy Małopolski zaplanowano o godzinie 10:40, a w Szwajcarii samolot spodziewany jest o godzinie 12:35.

- easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń, czego dowodem jest uruchomienie dwóch nowych tras z Polski w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 17 czerwca odbył się inauguracyjny lot pomiędzy Krakowem a Londynem Southend, a teraz rozpoczynamy sprzedaż biletów na kolejnej trasie ze stolicy Małopolski. Wierzymy, że oferowane przez nas loty będą cieszyć się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów – powiedziała Verena Keimer, Marketing Manager, Polska, Niemcy, kraje nadbałtyckie, Czechy oraz kraje skandynawskie.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
sauvi 2013-07-12 10:53   
sauvi - Profil sauvi
@gosc_ac7b4. tak, ale ci ktorzy maja transfer na TXL nie skorzystali z transferu w WAW. Dobrze, ze LOT ma 7 polaczen dziennie, ale pytanie, jak dlugo bedzie w stanie je utrzymac przy takiej konkurencji (wyobrazam sobie, ze ruch point-to-point WAW-KRK jest niewielki ze wzgledu na niezle polaczenie kolejowe).
gosc_d96e6 2013-07-12 10:44   
gosc_d96e6 - Profil gosc_d96e6
5f5fc: Dla LO bylaby to wylacznie trasa lokalna, zobacz jak sobie ledwo daja rade na WAWTXL v.v., ze polaczenie zamykaja, nawet mimo ruchu tranzytowego. AB wozi zupelnie innego paszera miedzy KRK a TXL - to glownie pasazer, ktory przesiada sie w Berlinie. Wez pod uwage, ze ta sama trasa dla jednego przewoznika przymoze przynosic kokosy, a drugi bedzie ledwo wiazal koniec z koncem np. Warszawa - Minsk - LOT kwitnie, a Belavia daje ciala, nawet mimo code share z LOTem, bo LOT dowozi sobie ruch z Minska (MSQ) do Warszawy i wiezie go dalej, a Belavia moze sie jedynie 'zywic' pasazerami w ruchu lokalnym, bo sama nie ma hubu w MSQ i nie ma oferty przez MSQ dalej na Wschod.
gosc_ac7b4 2013-07-12 10:26   
gosc_ac7b4 - Profil gosc_ac7b4
gosc5f5fc bzdury piszesz wczoraj z krk do berlina leciało 7 osób pozostałe(Cały 737)to transfery kogo lot miał by niby wozic na tej trasie apropo LOT z KRK ma wieksze oferowanie niz AB lata chyba 7x WAW a AB 3xTXL
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama