×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air: Studenci i emeryci za 89 złSprint Air wprowadza nową taryfę dla studentów i seniorów. Od kwietnia będą oni mogli polecieć na trasie Warszawa - Zielona Góra - Warszawa za 89 złotych. Będą to najtańsze bilety w ofercie lotów krajowych. 

Od początku działalności w ofercie przewoźnika znajdują się bilety w cenie 149 złotych. Była to dotychczas najniższa cena biletu za przelot samolotem na trasie krajowej. 

- Staramy się elastycznie dostosowywać nasza ofertę do potrzeb i oczekiwań pasażerów. Zależy nam na takim kreowaniu oferty, aby docierała ona do jak najszerszego grona odbiorców, w tym do pasażerów wrażliwych na cenę. Liczymy, że zniesienie ograniczeń natury finansowej poprzez wprowadzenie na stałe do oferty tańszych biletów dla seniorów i studentów sprawi, że będą chętnie korzystali z naszego połączenia - mówi Renata Łozowska, dyrektor handlowy w firmie Sprint Air. 

Nowa oferta SprintAir nie jest ograniczona czasowo. Bilety w cenie 89 złotych dostępne będą na stałe w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. 
gość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie