×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Mniej lotów z Warszawy do PekinuLOT zmniejsza tymczasowo liczbę rejów między Warszawą a Pekinem. W okresie od 29 stycznia do 24 lutego 2013 roku loty do Chin będą realizowane dwa razy w tygodniu. Wyloty z Warszawy będą się odbywały tylko we wtorki oraz czwartki, rejsy z Pekinu będą obsługiwane w środy oraz piątki.

Obecnie LOT oferuje loty z Warszawy do stolicy Chin trzy razy w tygodniu. Przez kolejne cztery tygodnie nie będą realizowane niedzielne rejsy do Pekinu.

Czasowe zmiejszenie częstotliwości lotów do Pekinu jest prawdopodobnie związane z uziemieniem dwóch samolotów Boeing 787. Dreamliner miał od stycznia obsługiwać rejsy z Warszawy do Chicago, a od początku lutego - do Toronto i Nowego Jorku. Dopóki samoloty Boeing 787 ponownie nie wzbiją się w powietrze, loty do Kanady oraz Stanów Zjednoczonych będą realizowane pozostałymi jeszcze we flocie LOTu samolotami Boeing 767. Planowo od 3 marca rejsy do Chin również ma obsługiwać Dreamliner.

Anna Żuchlińskagość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie