×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air na Okęciu do 22 styczniaWizz Air poinformował na swojej stronie internetowej, że ponownie zmuszony jest przedłużyć swój pobyt na lotnisku Chopina. W podanym komunikacie przewoźnik oznajmia, że "linie lotnicze Wizz Air potwierdzają przedłużenie swojej tymczasowej działalności operacyjnej na warszawskim Lotnisku Chopina do północy 22 stycznia, oczekując dalszych szczegółów związanych z naprawą pasa startowego na Lotnisku w Modlinie. Podjęcie decyzji o przedłużeniu tymczasowej działalności na warszawskim lotnisku było konieczne, aby umożliwić pasażerom planowanie przebiegu ich podróży, w czasie, gdy Wizz Air nadal oczekuje na aktualne informacje od portu lotniczego w Modlinie."

Wizz Air przypomina również, że odprawa na lotnisku w Warszawie jest zwolniona od opłat, ale może wiązać się ze znacznym czasem spędzonym w kolejce do odprawy.

Podobną decyzję podjął wczoraj również Ryanair. Od 22 grudnia 2012 roku lotnisko w Modlinie jest zamknięte z uwagi na poważne złuszczenia betonowej, kilometrowej części drogi startowej. Naprawa pasa rozpoczęła się 27 grudnia 2012 roku, wczoraj przeprowadzona została kontrola po ukończonych pracach. Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego na razie jednak nie zgadza się na ponowne otwarcie lotniska w Modlinie

Anna Żuchlińskagość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie