Wizz Air na Okęciu do 22 stycznia

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
09 stycznia 2013 14:51
7 komentarzy
Reklama

Wizz Air poinformował na swojej stronie internetowej, że ponownie zmuszony jest przedłużyć swój pobyt na lotnisku Chopina. W podanym komunikacie przewoźnik oznajmia, że "linie lotnicze Wizz Air potwierdzają przedłużenie swojej tymczasowej działalności operacyjnej na warszawskim Lotnisku Chopina do północy 22 stycznia, oczekując dalszych szczegółów związanych z naprawą pasa startowego na Lotnisku w Modlinie. Podjęcie decyzji o przedłużeniu tymczasowej działalności na warszawskim lotnisku było konieczne, aby umożliwić pasażerom planowanie przebiegu ich podróży, w czasie, gdy Wizz Air nadal oczekuje na aktualne informacje od portu lotniczego w Modlinie."

Wizz Air przypomina również, że odprawa na lotnisku w Warszawie jest zwolniona od opłat, ale może wiązać się ze znacznym czasem spędzonym w kolejce do odprawy.

Podobną decyzję podjął wczoraj również Ryanair. Od 22 grudnia 2012 roku lotnisko w Modlinie jest zamknięte z uwagi na poważne złuszczenia betonowej, kilometrowej części drogi startowej. Naprawa pasa rozpoczęła się 27 grudnia 2012 roku, wczoraj przeprowadzona została kontrola po ukończonych pracach. Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego na razie jednak nie zgadza się na ponowne otwarcie lotniska w Modlinie.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
tomojadresik 2013-01-10 13:06   
tomojadresik - Profil tomojadresik
Nieźle, tylko że to 5mln. euro na kolejne trzy lata, czyli po 1.67 mln eurosów na rok. Ale i tak nieźle jak na Macedonię
pacjonek 2013-01-09 18:41   
pacjonek - Profil pacjonek
@tomojadresik
Ależ proszę bardzo zobacz link
Sam się zdziwiłem gdy to czytałem, w kwestii dotacji pobili tu nawet Ryanaira.
Macedończycy poczuli teraz szał tanich linii i naprawdę mocno statystyki ich lotniska wzrosły.
tomojadresik 2013-01-09 17:49   
tomojadresik - Profil tomojadresik
pacjonek skąd info że Macedonia dokłada 5mln euro ? Podeślij link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama