Lotnisko Male (MLE)

Lotnisko  Lotnisko Male (MLE)

Port lotniczy Male Intl Arpt znajduje się w kraju Malediwy i posługuje się kodem MLE.
Z lotniska operują takie linie lotnicze jak Air Berlin, Alitalia, Austrian Airlines, Lufthansa, Thomas Cook, Thomsonfly, Turkish Airlines.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do niego, lista połączeń dostępnych z Male Intl Arpt a także opinie o nim napisane przez naszych czytelników.

Okazje z Polski na lotnisko Male (MLE)

Zarezerwuj hotel w Male (MLE)

Zarezerwuj auto w Male (MLE)

Mapa

marcelny 27/04/2019 10:45   
marcelny - Profil marcelny
6 Zalety: - Duże diuty free - Sporo znanych lini lotniczych spotkamy na lotnisku - Około 200m. od terminala jest zlokalizowany port

Wady: - Brak rękawa = wchodzenie schodami - Zimno i brudno w łazience - Duża ilość kontroli - Częste opóźnienie samolotów przez obsługę lotniska
andrzejtoulon 20/03/2017 00:37   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
5 Zalety: Pięknie położony na wyspie Hulhule. Dobrze zaopatrzone sklepy z pamiątkami które często są dwa razy tańsze od tych w Male.

Wady: Ponieważ część lotniska przed odprawą biletowo bagażową jest na świeżym powietrzu pod zadaszeniem , panuje tam niemiłosierny upał, jedynie część restauracyjna z "Burger King" na czele jest klimatyzowana. Przechodzi się dwa razy przez kontrolę bezpieczeństwa : najpierw kładziemy bagaż rejestrowany i podręczny na taśmę, potem przechodzimy do odprawy biletowo-bagażowej i następnie przechodzimy już tylko z podręcznym do kolejnej kontroli bezpieczeństwa. Nie ma więc możliwości powrotu do strefy ogólnodostępnej po nadaniu bagażu.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama