×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Male (MLE)


Male Intl Arpt
Port lotniczy Male Intl Arpt znajduje się w Male w Malediwy i posługuje się kodem IATA MLE. Operuje z niego m.in. Air Berlin, Austrian Airlines, Alitalia, Lufthansa oraz Turkish Airlines.

  • Okazje z Polski na lotnisko Male (MLE)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Male


Wypożycz auto na lotnisku MaleZalety: - Duże diuty free - Sporo znanych lini lotniczych spotkamy na lotnisku - Około 200m. od terminala jest zlokalizowany port
Wady: - Brak rękawa = wchodzenie schodami - Zimno i brudno w łazience - Duża ilość kontroli - Częste opóźnienie samolotów przez obsługę lotniska
6

/10

27/04/2019 10:45,  
Zalety: Pięknie położony na wyspie Hulhule. Dobrze zaopatrzone sklepy z pamiątkami które często są dwa razy tańsze od tych w Male.
Wady: Ponieważ część lotniska przed odprawą biletowo bagażową jest na świeżym powietrzu pod zadaszeniem , panuje tam niemiłosierny upał, jedynie część restauracyjna z "Burger King" na czele jest klimatyzowana. Przechodzi się dwa razy przez kontrolę bezpieczeństwa : najpierw kładziemy bagaż rejestrowany i podręczny na taśmę, potem przechodzimy do odprawy biletowo-bagażowej i następnie przechodzimy już tylko z podręcznym do kolejnej kontroli bezpieczeństwa. Nie ma więc możliwości powrotu do strefy ogólnodostępnej po nadaniu bagażu.
5

/10

20/03/2017 00:37,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Male

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie