Lotnisko Jeddah (JED)

Port lotniczy Jeddah Intl znajduje się w Arabia Saudyjska i posługuje się kodem JED. Z lotniska operują takie linie lotnicze jak British Airways, Eurowings, flynas, Lufthansa, Saudi Arabian Airlines, Turkish Airlines.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do portu lotniczego, lista połączeń dostępnych z Jeddah Intl a także opinie o lotnisku napisane przez naszych polskich pasażerów.

Zarezerwuj hotel w Jeddah (JED)

Zarezerwuj hotel w mieście Jeddah (JED)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Jeddah

Zarezerwuj auto w Jeddah (JED)

andrzejtoulon 03/04/2018 01:33   
2 Zalety: Mozliwosc dostepu za 30 dolarow do saloniku business , gdzie dalo sie w miare spokojnie doczekac nastepnego lotu

Wady: Lotnisko prawdopodobnie w przebudowie. Otwarta i dzialajaca czesc lotniska to katastrofa, malo, bardzo malo miejsca w strefie tranzytowej i niemilosierny tlok, nie dosc ze bardzo malo miejsc siedzacych to jeszcze pozajmowane przez pielgrzymow wracajacych z Mekki jako miejsca do lezenia. Ludzie rowniez porozkladani na podlodze, trudno bylo znalezc nawet metr kwadratowy aby usiasc.2 punkty gastronomiczne na cale lotnisko. Zbawieniem bylo dla mnie znalezienie saloniku business gdzie rowniez bylo tloczno ale nie przez cale 8 godzin i na szczescie dalo sie znalezc wygodny fotel.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy