×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Tiger Airways (TR)


 4.5

/10

Tiger Airways

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Pemek Bytom
Pemek Bytom
Zalety: Tylko ceny, ale...
Wady: SZMACIARZE. Podróż po Australii ładnie ułożona i zaprojektowana, hotele zarezerwowane, samochody też. Wewnątrz Australii mieliśmy mieć 4 loty z Tiger Air. Tymczasem te sq..wy..ny: 1. 2 miesiące przed wylotem kasują sobie loty Melbourne - Alice Springs i Alice Springs - Sydney 2. Na 2 tygodnie (!!!) przed wylotem zmieniają rozkład lotów Melbourne - Cairns - Melbourne o 12-14 godzin. I wszystko sypie się jak domek z kart. Nie przysługuje Ci praktycznie nic. Jedyna forma kontaktu to dzwonienie na call center (do SIngapuru lub Australii), gdzie po przebrnięciu automatycznej części oficjalnej słyszsz komunikat: "przybliżony czas oczekiwania na połączenie z konsultantem ok. 15 minut". Żadnego adresu mailowego, żadnego adresu jakiegokolwiek biura w Singapurze, gnoje zabezpieczone w 100%. A Ty płacz i zmieniaj plany, albo rezerwuj sobie coś innego na własny koszt. ODRADZAM!!! Olewajcie ten shit, dopłaćcie kilkadziesiąt (czasami 20-30) AUD i bierzcie Jetstar.
1

/10

22/07/2014 18:56,  
Zalety: BKK-SIN-BKK Normalna tania linia lotnicza czysty samolot, skorzane lekko rozkladane fotele, lot o czasie, mila obsluga...
Wady: Odprawa online to zwykla bzdura i tak z wydrukowanym biletem musimy zrobic check in na lotnisku gdzie dostaniemy kolejny boarding pass
5

/10

13/05/2014 11:49,  
Mariusz Kotwicki
Mariusz Kotwicki
Zalety: -
Wady: Zaliczaja aparat foto do bagazu podrecznego i kaza sobie doplacac 70$ do biletu za bagaz. (sam bilte kosztowal 100$). Sam lot tez pozostawial wiele do zyczenia,a ladowanie bylo zdecydowanie za twarde.
2

/10

02/11/2012 19:19,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie