Linia lotnicza Air Dolomiti (EN)

Lotnisko  Linia lotnicza Air Dolomiti (EN) 7.3

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Pass 02/09/2023 09:47   
1 Zalety: Brak

Wady: Samolot z Monachium do Florencji został odwołany. Zamiast przydzielenia nam kolejnego lotu do Florencji musieliśmy lecieć z Monachium do Frankfurtu, czekać tam kolejne 2 godziny, bo start był opóźniony o godzinę. W rezultacie romantyczny wyjazd zamienił się w koszmar i byliśmy na miejscu o 2.00 w nocy. Przepadła nam rezerwacja samochodu z wypożyczalni i cały plan na kolejny dzień runął w gruzach. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!
WROMK 19/01/2020 20:11   
10 Zalety: Świetne linie z niewielką siatką połączeń (głównie do Włoch), ale wygodnymi samolotami E195, bardzo dobrą punktualnością i wysoką jakości serwisu na pokładzie.

Wady: Brak
ortler 14/12/2018 20:44   
8 Zalety: Niezbyt popularna w Polsce, niewielka linia lotnicza z siedzibą na lotnisku Villafranca w Dossobuono pod Weroną, dysponująca obecnie (2018 r.) jedynie jednym typem samolotów (12 x Embraer 195), w 100 % kontrolowana przez Lufthansę. Przelot na trasie MUC - BLQ w planowanym czasie. Samolot schludny i sprawiający pozytywne wrażenie. Miła włoska załoga. Przelot wygodny - duże odległości między fotelami pozostawiają wystarczającą ilość miejsca nawet dla bardzo wysokich osób. W czasie przelotu darmowy poczęstunek (ciasteczko czekoladowe + kawa lub herbata lub cola). Bagaż podręczny do 8 kg w cenie biletu nie jest ważony - można więc zabrać plecak typu górskiego lub niewielką walizkę. W sumie linia bardzo sympatyczna i godna polecenia - skromnie i bez fajerwerków ale wygodnie, schludnie i elegancko. P. S.: Przelot na bilecie Lufthansy na trasie KRK - BLQ via MUC stanowić może atrakcyjna alternatywę bezpośredniego połączenia Ryanem KRK - BLQ, zwłaszcza po ostatnim wprowadzeniu przez tego przewoźnika wysokich opłat za bagaż podręczny przekraczający wymiary damskiej kosmetyczki. Cena obydwu biletów z większym bagażem podręcznym jest mniej więcej taka sama, natomiast standard przelotu - nieporównywalny.

Wady: Nie zauważono.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy