Opinie o linii lotniczej Air Dolomiti

WROMK 19/01/2020 20:11   
WROMK - Profil WROMK
10 Zalety: Świetne linie z niewielką siatką połączeń (głównie do Włoch), ale wygodnymi samolotami E195, bardzo dobrą punktualnością i wysoką jakości serwisu na pokładzie.

Wady: Brak
ortler 14/12/2018 20:44   
ortler - Profil ortler
8 Zalety: Niezbyt popularna w Polsce, niewielka linia lotnicza z siedzibą na lotnisku Villafranca w Dossobuono pod Weroną, dysponująca obecnie (2018 r.) jedynie jednym typem samolotów (12 x Embraer 195), w 100 % kontrolowana przez Lufthansę. Przelot na trasie MUC - BLQ w planowanym czasie. Samolot schludny i sprawiający pozytywne wrażenie. Miła włoska załoga. Przelot wygodny - duże odległości między fotelami pozostawiają wystarczającą ilość miejsca nawet dla bardzo wysokich osób. W czasie przelotu darmowy poczęstunek (ciasteczko czekoladowe + kawa lub herbata lub cola). Bagaż podręczny do 8 kg w cenie biletu nie jest ważony - można więc zabrać plecak typu górskiego lub niewielką walizkę. W sumie linia bardzo sympatyczna i godna polecenia - skromnie i bez fajerwerków ale wygodnie, schludnie i elegancko. P. S.: Przelot na bilecie Lufthansy na trasie KRK - BLQ via MUC stanowić może atrakcyjna alternatywę bezpośredniego połączenia Ryanem KRK - BLQ, zwłaszcza po ostatnim wprowadzeniu przez tego przewoźnika wysokich opłat za bagaż podręczny przekraczający wymiary damskiej kosmetyczki. Cena obydwu biletów z większym bagażem podręcznym jest mniej więcej taka sama, natomiast standard przelotu - nieporównywalny.

Wady: Nie zauważono.
Sirch 31/01/2014 14:51   
Sirch - Profil Sirch
9 Zalety: Fajna linia latająca Embraerami. Lekkie opóźnienie wylotu ale spowodowane pogodą. Na tracie MUC-MXP miłe gadżety dla dzieci wyjątkowo dostosowane do wieku (moja 10-latka dostałą warcaby magnetyczne a nie kolejną kolorowankę)

Wady: Skromny catering, ale na krótkiej trasie to normalne.
marykow 12/01/2012 17:38   
marykow - Profil marykow
9 Zalety: punktualne, czyste, włoska atmosfera

Wady: Atr-y trochę za ciasne
elfinno 21/09/2011 18:21   
elfinno - Profil elfinno
7 Zalety: Nic szczególnie pozytywnego ani negatywnego nie zapamiętałem na trasie MUC-GOA. Mały samolot szybki przeskok nad alpami i spokojne lądowanie.

Wady: ...
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama