×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o linii lotniczej Air Dolomiti


Zalety: Świetne linie z niewielką siatką połączeń (głównie do Włoch), ale wygodnymi samolotami E195, bardzo dobrą punktualnością i wysoką jakości serwisu na pokładzie.
Wady: Brak
10

/10

19/01/2020 20:11,  
Zalety: Niezbyt popularna w Polsce, niewielka linia lotnicza z siedzibą na lotnisku Villafranca w Dossobuono pod Weroną, dysponująca obecnie (2018 r.) jedynie jednym typem samolotów (12 x Embraer 195), w 100 % kontrolowana przez Lufthansę. Przelot na trasie MUC - BLQ w planowanym czasie. Samolot schludny i sprawiający pozytywne wrażenie. Miła włoska załoga. Przelot wygodny - duże odległości między fotelami pozostawiają wystarczającą ilość miejsca nawet dla bardzo wysokich osób. W czasie przelotu darmowy poczęstunek (ciasteczko czekoladowe + kawa lub herbata lub cola). Bagaż podręczny do 8 kg w cenie biletu nie jest ważony - można więc zabrać plecak typu górskiego lub niewielką walizkę. W sumie linia bardzo sympatyczna i godna polecenia - skromnie i bez fajerwerków ale wygodnie, schludnie i elegancko. P. S.: Przelot na bilecie Lufthansy na trasie KRK - BLQ via MUC stanowić może atrakcyjna alternatywę bezpośredniego połączenia Ryanem KRK - BLQ, zwłaszcza po ostatnim wprowadzeniu przez tego przewoźnika wysokich opłat za bagaż podręczny przekraczający wymiary damskiej kosmetyczki. Cena obydwu biletów z większym bagażem podręcznym jest mniej więcej taka sama, natomiast standard przelotu - nieporównywalny.
Wady: Nie zauważono.
8

/10

14/12/2018 20:44,  
Sirch
Sirch
Zalety: Fajna linia latająca Embraerami. Lekkie opóźnienie wylotu ale spowodowane pogodą. Na tracie MUC-MXP miłe gadżety dla dzieci wyjątkowo dostosowane do wieku (moja 10-latka dostałą warcaby magnetyczne a nie kolejną kolorowankę)
Wady: Skromny catering, ale na krótkiej trasie to normalne.
9

/10

31/01/2014 14:51,  
marykow
marykow
Zalety: punktualne, czyste, włoska atmosfera
Wady: Atr-y trochę za ciasne
9

/10

12/01/2012 17:38,  
Zalety: Nic szczególnie pozytywnego ani negatywnego nie zapamiętałem na trasie MUC-GOA. Mały samolot szybki przeskok nad alpami i spokojne lądowanie.
Wady: ...
7

/10

21/09/2011 18:21,  
<>


Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Air Dolomiti i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie