×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Mistral Air (M4)


Mistral AirMistral Air to włoskie linie lotnicze, które zajmowały się lotniczym przewozem cargo. Od 27 sierpnia 2007 r. weszły na rynek przewozów pasażerskich. Linie w 1981 r. założył aktor Bud Spencer, komercyjne loty rozpoczęto w 1984 r. Właścicielem firmy został potem TNT Express Worldwide, który w 2002 r. sprzedał 75 proc. udziałów włoskiej poczcie. Pięć samolotów lata od 2014 r. dla Alitalii. Przewoźnik lata rozkładowo na 26 trasach z czterech baz we Włoszech (Katania, Bari, Neapol i Rzym-Fiumicino). Linia specjalizuje się w lotach dla pielgrzymów planujących wizyty w najważniejszych sanktuariach na świecie, takich jak Lourdes, Fátima, Guadalupe, Santiago de Compostela czy Medziugorie w Bośni i Hercegowinie. Oferta przewoźnika uzyskała według dziennika "La Repubblica" oficjalną akceptację Watykanu.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Zaletą jest cena i bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Rzymu. Dwa razy już leciałem na tej trasie i było spore wypełnienie. Obsługa w porządku. W tym roku znowu lecę :-)
Wady: Brak odprawy online! Brak możliwości wyboru miejsca z większą przestrzenią na nogi nawet za odpłatnością. Mały limit na podręczną walizką - 5 kg, ale nie zdarzyło się jeszcze aby kogoś zważyli i skasowali za przekroczenie limitu.
8

/10

22/05/2017 20:20,  
Zalety: cena jak w lowcost, standard jak u tradycyjnych - wygodne fotele, całkiem przyzwoita flota.
Wady: strona www/booking - słabo
8

/10

26/09/2016 12:25,  
Zalety: Bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Rzymu, atrakcyjne ceny, wnętrze czyste, schludne, fotele skórzane bardzo wygodne. Bardzo fajne ceny cateringu na pokładzie (dużo taniej niż w Ryanairze), obsługa pomocna, uśmiechnięta. Bagaż 15 kg w cenie!!!
Wady: Nie zauważyłem.
9

/10

20/06/2016 10:28,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie