Mistral Air zawiesza loty z Bydgoszczy do Rzymu

28 czerwca 2017 17:40
33 komentarzy
Mistral Air zawiesi loty na trasie z Bydgoszczy do Rzymu. To efekt niskiego poziomu rezerwacji na tej trasie i w efekcie - słabych wyników ekonomicznych połączenia. Ostatni lot odbędzie się 17 lipca.
Reklama
- Przewoźnik Mistral Air podjął decyzję o zawieszeniu lotów z Bydgoszczy do Rzymu. Decyzja podyktowana jest względami ekonomicznymi oraz niskim poziomem rezerwacji dokonanych do końca sezonu letniego - powiedział w rozmowie z Pasazer.com Artur Niedźwiedzki z biura prasowego Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Według systemu rezerwacyjnego ostatni lot z Rzymu do Bydgoszczy odbędzie się 17 lipca br., oprócz tego wykonane zostaną także rejsy w dniach 5 i 30 października. Nie wiadomo jednak, czy nie są tu błędy w systemie rezerwacyjnym.

Mistral Air pierwszy raz pojawił się w Bydgoszczy 16 czerwca 2016 r. Przewoźnik oferował sezonowe loty do Rzymu-Fiumicino z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo. Redakcja Pasazer.com przetestowała te połączenie na łamach Oblatywacza. Linia powróciła do Bydgoszczy z taką samą częstotliwością w sezonie letnim 2017 r. - pierwszy rejs odbył się 27 kwietnia 2017 r.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_05ee0 2017-07-04 22:57   
gość_05ee0 - Profil gość_05ee0
@gość_ec29c Z twojej logiki wynika więc,że Szczecin nie ma lotniska bo ma je Goleniów,skoro Toruń nie ma lotniska,bo ma je Bydgoszcz.Jednak fakty są takie ,że z Torunia jest bliżej do lotniska niż ze Szczecina do lotniska.A skoro jesteś takim wielbicielem zabytków to powinieneś znać opinię historyków sztuki,że architektura Bydgoszczy z przełomu XIX i XX wieku(eklektyzm,secesja,art deco) ma dużo wyższą rangę i poziom niż taka sama architektura Torunia.Toruń ma Stare Miasto razem ze Śródmieściem,a Bydgoszcz ma mniejsze Stare Miasto i osobno rozległe i okazałe Śródmieście.
gość_ec29c 2017-07-04 19:14   
gość_ec29c - Profil gość_ec29c
Ja doskonale wiem, że obecnie Toruń nie jest mekką turystyczną. Ale kiedyś Kraków też był zapyziałym miasteczkiem, z barem "Smok" przy dworcu. Tylko Kraków miał szczęście bo był większy i miał lotnisko.

Natomiast absolutnie upierałbym się, że Toruń ma olbrzymi potencjał turystyczny i możliwości wzrostu jako miasto, a pierwszą rzeczą jaką potrzebuje to połączenia lotnicze.

Poczytajcie sobie recenzje atrakcji w Toruniu i Bydgoszczy na Trip Advisor. Mnie stare miasto w Toruniu zachwyciło i uważam, że jest POWYŻEJ Gdańska, Warszawy i Wrocławia.
gość_36b54 2017-07-03 15:19   
gość_36b54 - Profil gość_36b54
Sama prawda, przez kilka lat analizowałem turystykę w Toruniu i w pełni zgadzam się z przedmówcą. Władze Torunia od lat zaklinają rzeczywistość a prawda jest taka, że gdyby nie szkolne wycieczki i jednodniowcy z autokarów turystyka tam by nie istniała. Miasto jakich setki w Europie.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy