×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Mistral Air zawiesza loty z Bydgoszczy do Rzymu


Mistral Air zawiesi loty na trasie z Bydgoszczy do Rzymu. To efekt niskiego poziomu rezerwacji na tej trasie i w efekcie - słabych wyników ekonomicznych połączenia. Ostatni lot odbędzie się 17 lipca.Przewoźnik Mistral Air podjął decyzję o zawieszeniu lotów z Bydgoszczy do Rzymu. Decyzja podyktowana jest względami ekonomicznymi oraz niskim poziomem rezerwacji dokonanych do końca sezonu letniego - powiedział w rozmowie z Pasazer.com Artur Niedźwiedzki z biura prasowego Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Według systemu rezerwacyjnego ostatni lot z Rzymu do Bydgoszczy odbędzie się 17 lipca br., oprócz tego wykonane zostaną także rejsy w dniach 5 i 30 października. Nie wiadomo jednak, czy nie są tu błędy w systemie rezerwacyjnym.

Mistral Air pierwszy raz pojawił się w Bydgoszczy 16 czerwca 2016 r. Przewoźnik oferował sezonowe loty do Rzymu-Fiumicino z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo. Redakcja Pasazer.com przetestowała te połączenie na łamach Oblatywacza. Linia powróciła do Bydgoszczy z taką samą częstotliwością w sezonie letnim 2017 r. - pierwszy rejs odbył się 27 kwietnia 2017 r. gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie