Linia lotnicza Vistara (UK)

Lotnisko  Linia lotnicza Vistara (UK) Singapore Airlines oraz koncern Tata uruchamiają wspólnie nową linię lotniczą w Indiach o nazwie Vistara. Będzie to przewoźnik typu "full-service", na początek obsługujący 20 Airbusami A320 trasy krajowe w Indiach.To powrót Taty, największego indyjskiego koncernu produkującego m.in. samochody, produkty chemiczne i spożywcze, do lotnictwa. J.R.D. Tata w 1932 założył linię Tata Airlines, która następnie została znacjonalizowana i przemianowana na Air India.

W pierwszym roku przewoźnik ma obsługiwać loty z hubu w Delhi do Bombaju, Goa, Hyderabadu, Ahmedabadu, Srinagaru, Dżammu, Patny i Chandigarhu. Następnie, w drugim roku doda kolejne sześć tras do Chennai, Lucknow, Pune, Varanasi, Kalkuty i Guwahati. Natomiast w trzecim i czwartym roku działalności, w siatce pojawią się kolejne trzy miasta: Amritsar, Indore oraz Koczin. Flota przewoźnika będzie składać się docelowo z 20 Airbusów A320 z sharkletami.


Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Roland1 08/03/2016 17:06   
10 Zalety: Najbardziej punktualna linia lotnicza Indii. Doskonała obsługa w trzech klasach rezerwacyjnych, nowoczesny design, b. smaczne jedzenie, dbałość o każdy szczegół. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych linii lotniczych Indii, a jest ich przecież całkiem sporo.

Wady: Linia działa od niespełna dwóch lat, siatka połączeń zatem niezbyt rozwinięta.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy