Vistara podwoi liczbę rejsów do Frankfurtu i Paryża

9 sierpnia 2022 10:15
Indyjska Vistara już wkrótce otrzyma trzecią maszynę Boeing 787-9 Dreamliner. Oznacza to, że przewoźnik będzie mógł zwiększyć częstotliwość rejsów do dwóch europejskich miast Frankfurtu i Paryża wraz z nadejściem tegorocznego sezonu zimowego.
Reklama
Linia Vistara zapowiedziała otrzymanie nowego samolotu Boeing 787-9 Dreamliner z 299 miejscami na pokładzie. Trzecia maszyna dalekodystansowa we flocie indyjskiego przewoźnika umożliwi linii zwiększenie częstotliwości rejsów na dwóch, kluczowych trasach europejskich do Frankfurtu i Paryża wraz z nadejściem tegorocznego sezonu zimowego. Samolot Boeing 787-9 Dreamliner trafi do Indii w ramach leasingu.

Od 30 października 2022 roku linia Vistara podwoi liczbę lotów z Delhi do Frankfurtu do sześciu rotacji tygodniowo oraz zintensyfikuje swoją obecność w Paryżu, zwiększając liczbę rejsów z dwóch do pięciu lotów w skali tygodnia.


- Europa jest dla nas kluczowym rynkiem lotniczym od samego początku naszej działalności. Tym bardziej jest nam miło, że wraz z odebraniem kolejnego samolotu dalekodystansowego będziemy mogli zwiększyć obecność we Frankfurcie i Paryżu - powiedział Deepak Rajawat, CCO linii Vistara.

W maju br. indyjski przewoźnik zdążył już zwiększyć częstotliwość rejsów na trasach z Delhi do Londynu Heathrow oraz z Mumbaju do Singapuru. Jednocześnie, linia Vistara uruchomiła połączenia z Mumbaju do Jeddah w Arabii Saudyjskiej i Bangkoku w Tajlandii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy