Zlot w BCN 23-25.04.2010 - część 7

czas byl juz zalozyc kolejny watek dotyczacy naszego zlotu w Barcelonie, gdyz w poprzedniej 6 czesci pisalismy o wszystkim lub praktycznie o wszystkim tylko nie o zlocie....troche podsumowania.. stenus zbiera "plany " przylotow i odlotow ze wscibskiej ciekawosci jak twierdza niektorzy:), aynis ma "proglem" z italianzkim netem wiec sprawa apartamentu dla wiekszej grupy zlotowiczow jest ciagle nie dopieta jednakze zaznaczyc trzeba ze ludziska z apartamentu sie wykruszaja i chetnych ubywa niz przybywa, wiemy tez ze na zlocie nie bedzie michalab i ze problem "urodzil sie " irtonowi ktory na "gwalt" szuka jakiegos polaczenia taniego z BCN gdzies na wschod:), wiemy tez ze dolaczyl do zlotowiczow gregory a i merlin31 zakupil bilety ( nie wiadomo czy przyleci), wiemy tez ze kolega madej ma "polewke" co kolwiek to znaczy wiadomym jest tez ze 4tech wynajal "osinobusa" dla 7 paxow i ze bilety sprzedaje przez internet lub tez "co łaska"ale nie mniej niz 3 ojro na twarz lub 6 ojro od pary ( przez neta taniej:)) a kase za bilety do czapki zbierac bedzie pitterek..wiadomo tez ze delboye beda nocowac 800 metrow od rezydencji pitterkow,4techow, rafciooow77 i omenaira....wiadomym tez jest ze skaszli organizuje zwiedzanie Bracy dla chetnych w piatek zbiorka o 11 na placu przed univerkiem w Barcelonie, wiadomym tez jest ze stenus strajkuje i nie bedzie pichcic na gralli...moze tak skupimy sie na sprawach organizacyjnych a nie pisaniu o d...maryny
19/03/2010 12:24  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2010-03-25 12:51   
4tech - Profil 4tech
kontynujemy w watku nr 8..:)
4tech 2010-03-25 12:37   
4tech - Profil 4tech
plan zlotu od piatku:)...godzina 11:00 Tour de Barcelona przewodnik skaszli-zbiorka dla chetnych na placu przed uniwersytetem, w planie zwiedzanie Barcelony w "buta"-zapraszamy:), w sobote dla odmiany wycieczka duchowa do klasztoru przewodnik jurek- zbiorka w samo poludnie na Plaça d'Espanya (dla chetnych).nastepnie po duchownym odnowieniu, proponuje "łoking" po La Rambla i okolicy, zwiedzenie Castillo de Montjuic...a nastepnie z marszu grill....w miejscu jeszcze nieustalonym...i dlugie Polakow nocne rozmowy...oczywiscie powyzsze moje propozycje mozna w dowolny sposob dopasowywac w zaleznosci od potrzeb....jak i rowniez calkowicie z nich zrezygnowac
gufi_gda 2010-03-25 09:20   
gufi_gda - Profil gufi_gda
Aynis jestem zainteresowany noclegiem. Przylatuję 22.04 wieczorem i potrzebuję nocleg na trzy noce.
humbak 2010-03-25 08:59   
humbak - Profil humbak
I dajmy już spokój tym przepychankom słownym, bo one wnoszą tylko wiele złego w samą organizację. Wyraziłem swoje zdanie i mam nadzieję, że będzie dobrze. :o)
humbak 2010-03-25 08:57   
humbak - Profil humbak
4techu: Mnie nic nie boli (jak tutaj niektórzy sugerują). Z całkowitą premedytacją odstąpiłem od organizowania zlotu, gdyż chciałem odpocząć, a niektórym się moja organizacja nie podobała. Jedyną bolączką jest to, że na kilka tygodni przez zlotem, jest on niezorganizowany. Albo przynajmniej sprawia takie wrażenie. Mam nadzieję, że na miejscu jednak będzie miło, przyjemnie i spędzimy RAZEM kolejny fajny czas.
pitterek 2010-03-25 06:47   
pitterek - Profil pitterek
ale o so hozi ? no bo wiecie ten tego nie chce dać się zmanipulować :P:P przyczytuje się tutejszym gadkom od jakiegoś czasu, ale nie dam się sprowokować :P ZBOWID - za stary jestem i nie chce misie. oj liwko liwko :-) muszę strasznie uważać, żeby się nie przejęzyczyć ........ i nic nie wniosłem do tematu jak 99% :-) a co ...... na wycieczki jakieś pójdę z moją obecną małżonką - ale zdecydujemy się na miejscu - może być ? Nie byłem jeszcze w BCN ............. over and out
jurek 2010-03-25 02:30   
jurek - Profil jurek
to thacie skoro przylatujesz dopiero w sobotę to wspólnej klasztornej wycieczki też nie będzie... całość przestaje mnie interesować bo zlot był planowany od Palermo prawda ? Niecały miesiąc do zlotu to zbyt mało czasu na ratowanie sytuacji. Było chyba dosyć czasu żeby ustalić konkrety i szczegóły a nie nieustannie marudzić jak Wielki zlotowcz 4tech lub inni, którzy nawet na zlot się nie wybierają a do powiedzenia mają wiele. Teraz nawet ludzie, którzy pisali się na 'apartamenta' są troszkę zdziwieni.
that 2010-03-25 02:17   
that - Profil that
jurek: Ale nie ma zadnej przeszkody, zebys Ty rozwiazal sytuacje, i zostal organizatorem zlotu. W miesiac czasu wiele mozna jeszcze zapanowac, wiec? A wycieczka do klasztoru to ciekawy temat- chetnie bym sie przylaczyl ale nie zdaze bo przylatuje dopiero w sobote i to do GRO.
jurek 2010-03-25 02:05   
jurek - Profil jurek
wycieczki nie będzie, zlotu nie będzie, guru Wielki nadRedaktor po wsze czasy na portalu będzie :P ...koniec idei zlotów też będzie.. same fochy i pretensje.. to dajmy sobie spokój i tyle :P
flybe 2010-03-25 01:57   
flybe - Profil flybe
totalna dziecinada... z boku widac jak guru forum ktory powrocil po czasie z banicji manipuluje innymi, a zachowuje sie tak jakby zabrano mu zabawki...a wiekszosc ze zlotowiczow sie na to nabiera...extra.
szanowni zlotowicze, w tym calym waszym zamieszaniu chodzi tylko o jedno..o wykazanie ze guru jest najlepszym organizatorem zlotow i jemu naleza sie laury...a przy okazji gratyfikacje pieniezne z nie rozliczonych "datkow" a to na hostel a to na na cos tam a to na grilla a to na sprzatanie etc...no bo przeciez trzeba miec za co latac? prawda...
zapomnialem o jednym dlatego nie bedzie mnie na zlocie jak i wielu innych forumowczow tylko dlatego ze bedzie na nim guru [ na podstwie kontaktow osobistych z innymi]...nie ma znaczenia gdzie zrobicie sobie grilla w Barcelonie. mozna nawet na plazy, nikt nikomu nie powie ani slowa....mozna to zrobic w parku ( nazwy zapomnialem)...takze nie o grill sie tu rozchodzi a o finanse guru..zycze milego zlotu
jurek 2010-03-25 01:51   
jurek - Profil jurek
that: skoro były narzekania to stenusowi się nie dziwię. Robić coś dla innych a potem same narzekania ? Moja wycieczka (dla przykładu) do klasztoru w planach a już najważniejsi nieuczestnicy czyli Tomasz i Mirosław mają najwięcej do powiedzienia. Wszystkiego się odechciewa w takiej sytuacji.
jurek 2010-03-25 01:41   
jurek - Profil jurek
a jeśli nie przeczytałes to powtórzę o Wielki: "bosz.. piątek mu nie pasuje.. sobota w południe nie pasuje.. a jedź sobie skoro świt fortechu. Pierwszy pociąg z Barcelony odjeżdża 8:36. Ustaliłem godzinę spotkania na 12:00 i basta. Kto jedzie razem to fajnie. Nie będe tu jak pewne 'ciepłe kluchy' rozważał za i przeciw a potem nikt nic nie wie :P :P :P


jurek 2010-03-24 17:39 127371 actt13***
rano coby każdy spokojnie sie wyspał i zjadł sniadanie a nie leciał jak głupi po nie wiem co.. klasztor i góra nie uciekną. To ma byc przyjemna wycieczka a nie tortura dla niektórych zkacowanych kolegów :P" koniec cytatu :)
jurek 2010-03-25 01:37   
jurek - Profil jurek
Wielki o Wielki 4techu: odpowiedziałem czemu w południe a nie rano. Widocznie nie przeczytałeś. Wiekszości chetnych na tę wycieczkę taka godzina pasuje.
4tech 2010-03-25 01:35   
4tech - Profil 4tech
jurek: spytalem grzecznie dlaczego w poludnie a nie rano, i w tym pytaniu nie ma nic ze mi nie pasuje...a jakbys troche pomyslal to wiedzialbys dlaczego tak zasugerowalem...ale widze ze wolisz byc dalej manipulowany i dalej masz "zacmienie" myslenia...trudno...w kazdym badz razie nie ja jestem organizatorem zlotu to jest pewne w przeciwienstwie do tego co sugeruje stenus w dosc perfidny sposob
jurek 2010-03-25 01:30   
jurek - Profil jurek
niczego nie sieje.. ogłosiłem upadłeść bo Wielkiemu 4techowi nic nie pasuje, ani piatek ani sobota ani godzina południowa.... ze smiechu zaraz umrę;p
4tech 2010-03-25 01:28   
4tech - Profil 4tech
boszzz...jurek: widzisz jakie zamieszanie siejesz?...
jurek 2010-03-25 01:26   
jurek - Profil jurek
to ja ogłaszam 'upadłość' wycieczki do Montserrat bo potem 4tech jak nawet nie weźmie w niej udziału to będzie i tak narzekać :P :P / Nie wiem co było w Palermo i to mnie nie interesuje co tam zaszło i nie jest to wątek wspominkowy tylko o zlocie w Barcelonie. / czyli głównego organizatora nie ma.... przynajmniej jedno jest jasne.
hamburg 2010-03-25 01:21   
hamburg - Profil hamburg
4tech: Samochod? Mysle ze nie ma co wybierac sie samochodem na lotnisko 22.04 skoro bedziemy taka duza grupa (ladujac w odstepach 30 min). Nie lepiej pojechac wspolnie pociagiem?
that 2010-03-25 01:13   
that - Profil that
jurek: No wlasnie w tym problem, ze nie ma. A na temat opoznionego lotu do Forli w poprzedniej czesci bylo chyba par stron... A organizatora zlotu nie ma. Po Palermo, stenus stwierdzil, ze nie bedzie sie przykladal do czegos jesli wszyscy maja pozniej narzekac. Mysle, ze na jego miejscu postapilbym podobnie. //
jurek 2010-03-25 01:07   
jurek - Profil jurek
that: a co to ma do rzeczy ? to nie jest wątek ani o Forli ani Twojej 'odwodnicy' Dublina :P // Ponawiam pytanie. Kto jest organizatorem zlotu w Barcelonie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy