Air Astana wynajmuje kolejne E-Jety

Air Astana wynajmuje kolejne E-Jety Dziś (16.07) linia Air Astana oficjalnie poinformowała, że jej flota powiększy się o kolejne dwie maszyny E-Jet. Embraery E190 zostaną wynajęte od singapurskiej firmy leasingowej BOC Aviation. Dostawa maszyn zaplanowana jest na drugi kwartał 2013. Leasing kolejnych maszyn jest wynikiem silnej ekspansji na rynku azjatyckim. Celem linii jest wzmocnienie swojej pozycji w tym...
16/07/2012 22:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hariko 2012-07-17 10:47   
hariko - Profil hariko
cani to prawda...jedno jest pewne, ze kraj ten rozwija sie w bardzo dobrym kierunku i bardzo dynamicznie!!!
cani 2012-07-17 10:43   
cani - Profil cani
hariko: Ałma-Ata w końcu, w wolnym tłumaczeniu miasto jabłek:-) Co do brudu, to zalezy jeszcze gdzie, ja szczerze mówiąc uważam, że nie jest tak źle w tym temacie. Z większym brudem spotkałem się w Birmingham w UK, czy choćby w USA.
hariko 2012-07-17 10:30   
hariko - Profil hariko
cani ja tez bywam w tym kraju i prawde mowiac brud mnie przeraza! Oczywisice centrum Astany jest wzorcowe ale im dalej w glab tym bardziej..." o mama dorogaya!!"Pamietam niezbyt odlegle czasy kiedy to na na ulicy 2 kazaszki lekko unoszac dlugie spodnice zalatwily swoje potrzeby fizjologiczne...ale geograficznie to piekny kraj!!! to prawda! Wszak to wlasnie stamtad wywodzi sie jabłoń!!!!
cani 2012-07-17 09:49   
cani - Profil cani
Salem! Kalajsyn? :-) No ja sam na wizę czekałem ... 1 dzień. W Kazachstanie spędziłem ponad 9 tygodni, w sierpniu lecę znowu na 3 miesiące. Osobiście uważam, że to wspaniały kraj, wspaniali ludzie, atmosfera, etc. Zwiedziłem wiele państw, na 5 kontynentach, w niektórych mieszkałem nawet troszkę, ale nigdzie tak dobrze się nie czułem, jak w Kazachstanie właśnie.
shorty 2012-07-17 09:10   
shorty - Profil shorty
stwarzaja wrazeni ze taki fajny kraj, szczególnie ze jak z połnocy udzerzy wiaterek to sie mniej miło robi. Moi znajomi tez czekali na wize jakis długi czas i nawet musli loty zmieniać.
hariko 2012-07-17 07:54   
hariko - Profil hariko
dokladnie,tak szczegolowy druk wizowy i czas oczekiwania na sama wize to powrot do czasow iscie zamierzchlych! A jeszcze pare lat temu mozna bylo ja uzyskac na lotnisku...zupelnie ja w Turcji...i komu to przeszkadzalo??
gosc_36c88 2012-07-16 23:03   
gosc_36c88 - Profil gosc_36c88
Ciekawe, kiedy zaczną wpuszczać do siebie ludzi i przestaną robić cyrki z wizami.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy