Lufthansa nie powiększy floty

Lufthansa nie powiększy floty Lufthansa planuje utrzymać liczbę miejsc we wszystkich samolotach w swojej flocie na stałym poziomie, a do 2016 r. wycofać wszystkie Boeingi 737 - wynika z informacji podanych przez "Air Transport World".Według ATW o takich decyzjach poinformował pracowników w specjalnym liście Carsten Spohr, członek rady nadzorczej linii. To część planu, który ma zmniejszyć koszty o 1,5...
24/04/2012 10:22   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mietek 2012-04-25 10:50   
mietek - Profil mietek
Hmmmm, skoro mają dobry LF w pierwszej klasie i biznesie to niech robią promocje na ekonomiczną i bedzie lepiej. Choć fakt, że co inneg Bombaj, a co innego Chenai.
mecenas 2012-04-24 14:20   
mecenas - Profil mecenas
A jesli chodzi o bmi, to nie byly to gorsze niz zakladane wyniki bmi tylko efekt samej sprzedazy, do ktorej LH de facto dolozyla
mecenas 2012-04-24 14:19   
mecenas - Profil mecenas
Tez co innego loty do Bombaju czy Bangalore, a co innego bardziej egzotyczne destynacje typu Chennai czy Kalkuta, ktore juz nie generuja takiego ruchu w C/F...
b747400er 2012-04-24 12:53   
b747400er - Profil b747400er
Mietek: LH z Indiami ma problem nie od dzis. Tylko dzieki duzemu oblozeniu w klasie pierwszej i biznes ledwo wychodzi na swoje, z uwagi na bardzo niskie wplywy z klasy ekonomicznej. Mimo duzych potoków przewozowych na trasach pomiedzy Indiami a Europą (szczegolnie UK) i Pln Ameryką to silna konkurencja miedzy przewoznikami europejskimi oraz tymi z Zatoki Perskiej powoduje, ze wpływy są bardzo niskie. Po za tym swoje robi tez dotowanie AI przez rząd w DEL, co jest tez przyczynkiem do pogorszenia sie sytuacji u prywatnych przewoznikow w Indiach (vide IT). BKK to tez trasa, gdzie wplywy sa niezwykle niskie. Wiec jesli LH zacznie wycinke rejsów z uwagi na niskie wplywy (aby poprawic swoje wyniki finansowe) wcale nie byloby dziwne, ze rowniez dotyczyc to bedzie BKK.
mietek 2012-04-24 12:26   
mietek - Profil mietek
Interesujące posunięcie, bo Lufa skasowała lub skasuje w sumie 3 połączenia do Indii, a przecież ten kraj się podobno dynamicznie rozwija? Ciekawe czy jest to efekt ostrej konkurencji hinduskich linii czy może wpły konkurencji z bliskiego wschodu? No i jakby LH przestała latać do BKK to moim zdaniem mała niespodzianka by była.
japko69 2012-04-24 11:11   
japko69 - Profil japko69
Powinni pozbyć się wszystkich 744 starszych niż 15 lat.
Nie wiem w jakim są stanie technicznym, podejrzewam ze bardzo dobrym, ale stan kabiny pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio przez 8 godzin lotu FRA-EWR kapało mi coś na głowę ... LF był 100% i musiałem tam siedzieć. Dostałem nawet plastikowy kubeczek, który stał na ramieniu :)
Wymieniliśmy chyba sześć.
Na plus - gdzieś w połowie drogi zaszczycił mnie osobiście Pan Kapitan, i przeprosił za niedogodność. Nie pomyślałem, pewnie na górze w FC było jakiej wolne miejsce - może gdybym się troszkę zaczął upierać ... :) Nigdy nie leciałem FC i pewnie leciał nie będę, a tu taką okazję przegapiłem.
gosc_023d6 2012-04-24 10:35   
gosc_023d6 - Profil gosc_023d6
A jak LO kasuje to jest dramat, tutaj to jest "ciecie kosztow"
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy