Spór Baltony z lotniskiem Chopina

Spór Baltony z lotniskiem Chopina 21 marca PPL poinformował, że cztery dni wcześniej minął termin na zwolnienie lokali przez BH Travel Retail. Ponieważ firma zwróciła tylko pięć z dziewięciu zajmowanych pomieszczeń, PPL zdecydował się na wszczęcie działań egzekucyjnych.- W dniu 16 lutego Porty Lotnicze wypowiedziały spółce BH Travel umowy na najem 11 lokali, w tym dziewięciu lokali handlowych. Zgodnie z...
11/04/2012 22:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_dfb18 2012-04-30 16:03   
gosc_dfb18 - Profil gosc_dfb18
pan rzecznik niech się łaskawie mafią taksówkową zajmie;) mam pomysł dla dziennikarzy i nie tylko. wiedząc jak pan przybylski piekli się na wzmiankę o 'okęciu' a nie 'lotnisku chopina' tę drugą nazwę stosujmy tylko w negatywnym kontekście, mafii taksówkowej na przykład. natomiast np. nowe połączenia będą otwierane z 'okęcie'. :):):)
gosc_bf7fb 2012-04-30 15:34   
gosc_bf7fb - Profil gosc_bf7fb
Bardzo się cieszę, że nie ma już Baltony a przede wszystkim ludzi którzy z kierownictwa baltony. Koniec z kolesiostwem i dziwnymy układami w warszawie. Modliłem się o to od trzech lat.
piterius 2012-04-18 12:55   
piterius - Profil piterius
Szanowny Panie Pozdrawiający! Do kogo zwraca się Pan jako do Pracowników Baltony? Bo odczuwam delikatną pychę - niczym zresztą nieuzasadnioną. Albowiem ani ton, ani forma, ani treść w najmniejszym stopniu nie licują z funkcją i stanowiskiem, jakim Pan się podpisał. Otóż, nie wiem, jak pozostali, ale ja nigdy nie byłem pracownikiem Baltony. A prawa nie są równe. Sklepy, które były najlepsze, czyli Baltona, zostały zamknięte, ale cóż Pana może obchodzić zdanie pasażerów, czyli klientów Pana firmy, prawda? Pozwolę sobie zacytować, co adekwatnie do sytuacji mi się skojarzyło: "... Ja jestem kierownikiem tej szatni, i co mi Pan zrobi?? .. " Piękne, prawda? :D
gosc_546d1 2012-04-16 17:45   
gosc_546d1 - Profil gosc_546d1
Witam. jaki jest termin rozpoczęcia modernizacji starego terminala i zamknięcia hali odlotó wraz z nowymi sklepami ?
gosc_be56d 2012-04-12 23:11   
gosc_be56d - Profil gosc_be56d
Witam. Pracowników Baltony prosimy o wypowiedzi z otwartymi przyłbicami, tak rozmawia się przyjemniej. Lokale zwolnione przez BH Travel zostały wynajęte nowym najemcom wybranym w drodze konkursu, do którego każdy mógł przystąpić na równych prawach. Dwa sklepy uruchomiła Aelia, po jednym HDS i Keraniss. Państwu , którzy nie znoszą naszego lotniska uprzejmie przypominamy, że nie ma przymusu, żeby z niego korzystać. Pozdrawiam Przemysław Przybylski, Rzecznik Prasowy Lotniska Chopina
mietek 2012-04-12 15:48   
mietek - Profil mietek
O co te krzyki, każdy kto się zna idzie do Keraniss, bo tam jest najtaniej;-)
piterius 2012-04-12 13:23   
piterius - Profil piterius
w częsci lokali powstają już nowe sklepy.... Czy aby nie są to sklepy Aelia? :D ; jak by nie przedstawiać obu stron sporu - śmierdzi to na odległość!!! Wyeliminować konkurencję, wiadomo kasa do wyjęcia jest ogromna, a Baltona, jak wszyscy wiemy, była średnio 25% tańsza.... żenujące!!! Też nie znoszę tego lotniska, choćby nie wiem jakie nagrody dostawało.
ostenburg 2012-04-12 11:09   
ostenburg - Profil ostenburg
i tak najtaniej jest w Keraniss'ie
spotter10 2012-04-12 08:24   
spotter10 - Profil spotter10
A czy Okecie kiedykolwiek działało na korzyść pasażerów? Nie cierpię tego lotniska nawet po przebudowie.
gosc_822e1 2012-04-11 22:12   
gosc_822e1 - Profil gosc_822e1
I bardzo źle, że ni będzie Baltony bo były lepsze ceny niż w Aelii! PPL działa nie niekorzyść pasażerów!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy